V sobotu v Jablonci si užívala svou spanilou jízdu Klára Witoszová, která celý turnaj hrála ve velké formě a procházela jím od vítězství k vítězství. V semifinále se potkala s Žižkovskou (Sokol Plzeň V), se kterou vyhrála až po boji 3:2. Pak již ve finále s Kacálkovou (SKST Děčín), navázala na své předchozí výhry a po průběhu 3:0 si došla pro své první letošní vítězství v této sezoně v kategorii mladších žákyň.

V Jaroměři se v sobotu konaly soutěže juniorů, kde měli baníkovci silné zastoupení. Do semifinálových bojů se dostali tři ze čtyř havířovských hráčů. Jedno semifinále hrál Mikolašík proti hradeckému Bubnovi, ale prohrál 0:3. Druhé se stalo havířovskou záležitostí a Siwiec v něm podlehl Rozinkovi také 0:3. Ve finále pak po boji uspěl Buben, který přehrál havířovského Vojtěcha Rozinka 3:2 na sety.

Jan Gorecki a Michal Mikolašik si však vybojovali stříbrnou medaili ze čtyřhry juniorů, když až ve finále pocítili porážku od Bubna s Dusíkem (Sokol Hradec Králové – Kotlářka Praha) 3:2.

V neděli pokračovala v Jablonci nad Nisou kategorie nejmladších žáků, kam se až do semifinálového boje dostal Daniel Košťál. Havířovský talent byl zastaven Vítem Kadlecem z Elizzy Praha 3:1 na sety. Košťál ale medaili stejně získal, když se svým stálým parťákem Lukášem Dzidou (Slezan Opava) vybojovali stříbrnou medaili ve čtyřhře. Ve finále nestačili na dvojici Černý, Chadima (oba Slaný), která je přehrála 3:0.

V neděli v Jaroměři byla na pořadu dne kategorie starších žáků. V roli favorita byl havířovský Matěj Siwiec, ale nepotvrdil ji. Prohrál v semifinále s talentovaným Šimonem Bělíkem (KST Ostrava) 3:2 na sety. Ale i Matěj se nakonec postavil na „bednu". Spolu se svým havířovským spoluhráčem Alešem Rusnákem získali ve čtyřhře stříbrnou medaili. Ve finále byli zastaveni dvojicí Jadrný, Skála (STEN marketing HB – TTC MS Brno) 3:0.