Otevřená soutěž se konala v Dírné u Tábora jako Mistrovství České republiky juniorů, dorostu a masters v klasickém RAW benchpressu.

Za Bohumín se jej zúčastnili junioři Natalia Curzydlo a David Jokiel, v kategorii masters reprezentoval město nad Odrou Martin Turek. A všichni skvěle.

Natalia Curzydlo se mezi juniorkami do 72 kg umístila na třetím místě výkonem 70 kg, David Jokiel ve váze do 83 kg bral druhé místo s výkonem 135 kg a konečně Martin Turek v masters1 do 83 kg skončil také třetí za výkon 135 kilo.

„Opatření spojená s koronavirem dopadla i na naše sportovní odvětví, soutěží není tolik jako v klasické sezóně. O to víc jsme si srpnové mistrovství užili,“ říká šéf oddílu Martin Turek.

Medailemi se mohli pochlubit: zleva David Jokiel, Natalia Curzydlo i trenér Martin Turek.Zdroj: TJV

V Česku byla kvůli koronaviru zrušena mistrovství republiky i Moravy, neproběhla ani mistrovství světa a Evropy jednotlivých disciplín.

V závěru srpna se závodníci oddílu silového trojboje TJ Viktorie vydají na MČR benchpress EQ (dresy) a 19. září na nominační soutěž do Vítkovic. Oddíl pak 3. října pořádá ve Starém Bohumíně mistrovství republiky masters RAW.

Diváci v Bohumíně projevili solidaritu s obětmi požáru.
Na fotbale v Bohumíně se pomáhalo. Vybralo se 14 tisíc
Bohumín, místo tragického požáru, který si vyžádal 11 životů, týden po nešťastné události, 15. srpna 2020.
Bohumín odpustí nájem všem obyvatelům věžáku zasaženého požárem