ŠK Karviná si „medailovou“ příčku zajistil v posledním jedenáctém kole soutěže, když zvítězil nejvyšším rozdílem sezony nad Tatranem Litovel B. Karvinští vyhráli 6,5:1,5.

Sousední Orlová prohrála doma se Slavií Kroměříž 3,5:4,5 a obsadila osmou pozici v nabité tabulce. Celkově zvítězil Třinec, který se vrací zpět do extraligy. Naopak sestupují Staré Město, Zlín B a Labortech Ostrava B.

„V posledním utkání už jsme nevyužili startu cizinců ani hostů. Nastoupili naši odchovanci a nakonec jsme zvítězili pětibodovým rozdílem, což nás vyneslo na nečekané krásné třetí místo,“ sdělil nám předseda ŠK Karviná Jaromír Canibal.

VÝSLEDKY

ŠK Karviná – Tatran Litovel B 6,5:1,5 (Zwardoň, J. Sobek, Olšar, Zimniok, Walowy, R. Sobek po 1, Gibiec 0,5)

Slavia Orlová – Slavia Kroměříž 3,5:4,5 (Kuboš a Sieber po 1, Andrejev, K. Olšarová a Mitura po 0,5)

Do trafiky už ráno pro Deník spěchat nemusíte. Přečtěte si své noviny v počítači, tabletu nebo mobilním telefonu. Nehádejte se s příbuznými o oblíbenou křížovku, ale vytiskněte si ji hned v několika exemplářích.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.