Snails Orlová – Skokani Olomouc B 9:8

Zápas se odehrál za deště, který vytrvával ve své intenzitě celou dobu utkání. Již při prvním nadhozu stále hustě pršelo a kotníky vnějších polařů se koupaly v nepříjemně chladící vodě. Onen první nadhoz sezóny (strike) byl v režii startéra Michala Kozáka. Obrana Snails byla ve výtečné formě a nepustila Skokany do bodových pozic.

Útok byl ještě lepší. Snails se vrhli na Skokany hned v první příležitosti a vynikajícími odpaly Jakuba Kozáka a Tomáše Žurovce začali nabírat body na své konto. Hned po první směně se Snails dostali do trháku 6:0. Přesto nakonec vyhráli jen těsně, jelikož hosté se na pálce podstatně zlepšili.

Do trafiky už ráno pro Deník spěchat nemusíte. Přečtěte si své noviny v počítači, tabletu nebo mobilním telefonu. Nehádejte se s příbuznými o oblíbenou křížovku, ale vytiskněte si ji hned v několika exemplářích.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.