V Hustopečích bojovali mladší a starší žáci, v Hodoníně zase kategorie dorostu a nejmladších žáků. Nejvýraznějšího orlovského úspěchu dosáhli Adam Sztula a Filip Sikora, kteří se ve dvouhře nejmladšího žactva (ročníky 1997 a mladší) probojovali shodně až do čtvrtfinále. Sztulu dokonce od postupu do bojů o medaile dělily pouze dva míčky v páté sadě.

Prohrál totiž 2:3 na sety a dál postoupil soupeř. Ve stejné kategorii nejmladších žákyň se Kamila Sikorová dostala do osmifinále. V kategorii mladšího žactva (ročníky 1995 a mladší) se Dominik Frejvolt umístil na děleném 17.-24. místě, Adam Sztula a Filip Sikora na 25.-32. místě a Tomáš Jarkovský se v kategoriích staršího žactva a dorostu neprosadil do hlavních soutěží vůbec.

„V letošní sezóně je to poprvé, kdy naši mladí tenisté usilují o úspěchy na turnajích mládeže v celostátním měřítku. Je to také díky dobrým podmínkám pro přípravu, které nám zajišťuje vedení klubu společně se sponzory. Věřím, že mladí orlovští stolní tenisté o sobě za čas dají vědět ještě výrazněji,“ doufá trenér mládeže ve Slavii Orlová Pavel Steffek.