„Aktuálně jsme v pozici, kdy nám každý bod pomůže,“ uznává kouč havířovského týmu Václav Komačka. I když zápas s Jaroměří chtěl Slovan zvládnout lépe. „To nám bude v žaludku ležet asi ještě hodně dlouho. Měli jsme hru hodně pod kontrolou, ale brali jsme bohužel pouze bod,“ dodal.

Slovan jinak v říjnu uhrával těsné výsledky, jenže spíš nebodoval. „Musíme zlepšit závěry zápasů. V posledních minutách jsme přišli o body s Torpedem, Brnem i Jaroměří. Kdybychom je zvládli lépe, naše postavení v tabulce by už bylo adekvátní naší hře,“ míní Komačka.

Na hře Slovanu jdou nicméně vidět i pozitiva. „Ustálila se nám sestava a již neinkasujeme tak hodně, jako na začátku sezony, každopádně je to stále málo a musíme přidat,“ uvědomuje si kouč havířovského týmu.

Poslední zápasy naznačují, že Slovan může jít tabulkou nahoru. „Stále se snažíme být pozitivně nastavení. Musíme ještě přidat v trénincích a věřím, že se to promítne v získaných bodech,“ dodal.

ŘÍJNOVÉ VÝSLEDKY SLOVANU

Znojmo – Slovan Havířov 8:6, Slovan Havířov – Torpedo Havířov 8:11, B. Brno – Slovan Havířov 4:3, Slovan Havířov – Rožnov p. R. 6:5, Slovan Havířov – Jaroměř 5:6 p.