Sokol Karviná – Sokol Poruba 26:20 (11:7)

Excelovaly v něm domácí gólmanky, prim hrály především tvrdé obrany. Karviná se blýskla několika pěknými kombinacemi s následným zakončením, které hráčky pilují na trénincích. Domácí na začátku druhé půle zvýšily svůj náskok na rozdíl osmi gólů a bez větších potíží dotáhly utkání do vítězného konce. „Holky zaslouží pochvalu za bojovnost a přístup k zápasu. Pozitivem jsou pro nás výkony našich brankářek,“ komentoval vítězný duel trenér družstva František Krejčiřík. Tomu se po dlouhé pauze vrátila do týmu Chytilová a hned soupeři vsítila první gól.

Karviná: Sztemonová, Kubicová – Karkošková 6, Remetančíková 6, Vaňková 4, Hudečková 3, Schovancová 3, Klementová 2, Chytilová 1, Sikorová 1, Hrdinová, Strachová. Trenér: František Krejčiřík.

Sokol Karviná – Tatran Bohunice 20:18 (7:10)

Také mladší dorostenky po delší době zvítězily. V nejvyšší dorostenecké soutěži přehrály v důležitém utkání brněnské hráčky. Domácí se na povinné dva body nad posledním týmem soutěže dost nadřely. V poločase vedl dokonce Tatran. Jeho sestup je už totiž zpečetěn, a tak může hrát bez zábran. Naproti tomu domácí nemají ještě nic jisté a psychika je svazovala. Do druhé půle nastoupily hráčky Sokola jako vyměněné. Rychle zlikvidovaly tříbrankové manko soupeře a převzaly otěže utkání do svých rukou. Nervozita však byla pořád patrná, jinak si lze jen těžko vysvětlit pět neproměněných sedmimetrových hodů. Nápor Karviné trval prakticky celou druhou půli a Bohunice pouze dotahovaly.

Karviná: Fridrichová, Bobková – Poláchová 3, Papeschová 1, Nolčová 1, Belancová 2, S. Wilczynská 5, Baronová 1, F. Wilczynská 4, Kovářová 3, Feberová, Ralevská. Trenér: Josef Polách.