„Bohužel jsme byli oslabeni o několik hráček, ale hlavně o dvě hráčky základní sestavy Remetančíkovou a Brzózkovou," informoval trenér karvinských hráček Jaroslav Hudeček. Střelecké oslabení se projevilo naštěstí jen v prvním poločase. „Soupeřky nás zaskočily agresivním obranným systémem 1- 5, na který holky dlouho nemohly najít recept. Obranná činnost ve spolupráci s brankářkou Fridrichovou však byla výborná a díky tomu si děvčata udržovala malý náskok. K jejich škodě ale nedokázala využít přechodu do rychlého útoku a v tom postupném se doslova trápila," popisoval nepovedený poločas trenér Hudeček.

O přestávce si hráčky ke svému nevýraznému výkonu něco řekly, znovu si připomněly taktiku, která by na Paskov měla platit a do druhé půle nastoupily s novým elánem. Ještě více zpřesnily obranu a rovněž díky výbornému výkonu brankářek přecházely do rychlých útoků, které už tentokrát proměňovaly.

Orel Paskov – Sokol Karviná 15:25 (8:9)

Karviná: Fridrichová, Provázková – Koudelková 6, Baronová 10/3, Polehlová 3, Synková 2, Hudečková 2, Jaňurková, Hrdinová 1, Paulišinová 1.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.