Druholigové ženy zakončily nejtěsnější porážkou v Kunovicích první část své soutěže. Oslabené dorostenky po slibném rozjezdu do ligy opět prohrály. Doma nestačily na silnou Třebíč.

II. liga žen: SHK Kunovice – Sokol Karviná 21:20 (10:10)

Sokolky měly zpočátku mírnou převahu, jenže na skóre to moc vidět nebylo. „Nedařilo se nám střelecky. Zahazovaly jsme poměrně dost šancí,“ přiblížila trenérka družstva Olga Klosová, bývalá Karkošková. Začátek druhého poločasu Sokol zaspal, čehož Kunovice využily k získání hubeného náskoku. Obětavou hrou se Karviňanky snažily o jeho vymazání, výtečně chytaly obě gólmanky, ale na spravedlivou remízu nedosáhly.

Branky Karviné: Wilczynská 7, Remetančíková 6, Hudečková 3, Sikorová 2, Gurecká 1, Klosová 1.

I. liga mladších dorostenek: Sokol Karviná – Spartak Třebíč 19:26 (10:12)

Už podruhé utekly mladým Sokolkám body ve druhém poločase. Před zápasem přibyla na domácí seznam marodů gólmanka Bobková, která se zranila a Lichá, jež onemocněla. Výsledkem byla třetí prohra v řadě a propad do středu tabulky. Úvod velmi bojovného zápasu patřil domácím. V rychle vedeném utkání si vytvořily malý náskok, který ale Spartak okamžitě vymazal. Tahanice o každý míč skončila v poločase vedením hostů. Sokol se nevzdával a v 40. minutě ještě stále vedl 14:13. Gólmanka Fridrichová se tou dobou překonávala. Pak ale Karviná odešla střelecky a ve zbytku zápasu dala už jen 5 branek, zatímco soupeř jednou tolik, co do této chvíle (13). „Holky bojovaly, ale nezvládly poslední úsek hry,“ rekapituloval trenér Josef Polách.

Karviná: Fridrichová – Poláchová 7, Polehlová, Papeschová, Nolčová, Sliwková 2, Šlachtová 3, Baronová 2, Wilczynská 1, Kovářová 4. Trenér: Josef Polách.