Zatímco starší dorostenci zvítězili (teprve podruhé v této sezoně), mladší překvapivě vysoko prohráli a z ambicí na titul tak zřejmě nebude opět nic.

I. liga starších dorostenců: Baník Karviná – ROBE Zubří 30:26 (15:15)

První poločas byl velmi vyrovnaný a také na začátku druhé části se obě družstva střídala ve vedení. V 37. minutě byl stav dokonce 17:19, ale pak se utkání zlomilo. „Během pěti minut jsme dali pět branek za sebou a vedení už nepustili,“ pochvaloval si trenér družstva Radek Godál. Nejlepšími střelci vítězů byli David Růža a Patrik David.

Karviná: Buzek, Pružinský, Pavlín – Široký 2, Krawczuk, Pinkas, Růža 8, David 7, Noworyta 4/1, Zamarski 5/2, Ciborán, Igenyes 1, Bandy, Bílek 3. Trenér: Radek Godál.

I. liga mladších dorostenců: Baník Karviná – ROBE Zubří 20:33 (10:19)

Hosté byli po všech stránkách lepší. V 16. minutě byl stav jen 6:9, ale pak hosté zaznamenali šest gólů v řadě, a to rozhodlo o výsledku. Nejlepším střelcem utkání byl domácí Jakub Rumian s devíti brankami.

„Zubří vyhrálo opravdu zaslouženě. Bylo ve všech herních činnostech lepší neměli jsme čím překvapit,“ připustil vedoucí karvinského družstva Luboš Pavlíček. „Gólmani měli malé procento úspěšnosti a také střelba byla velmi slabá,i když jsme nastřelili deset tyček,“ dodal.

Karviná: Kožušník, Újezdský – Široký, Folwarczný, Rumian 9, Pinkas 1, Podhrazký 1, Bláha 1, Ciborán 1, Břežný 1, Müller, Sekáč 2, Krawczuk 4. Trenér: Jaroslav Hudeček.