Hosté nastoupili s jasným cílem vyhrát. Jediný zápas, který jim utekl, byl ten proti Michalu Benešovi. Ten s přehledem zvítězil nad svým nedávným spoluhráčem Pavlem Širučkem.

„V utkání jsme byli favorité jak herně, tak i podle tabulky. Myslím si, že to nakonec dopadlo podle našeho očekávání. Co se týče mého zápasu s Michalem Benešem, asi bylo poznat, že domácí vědí, jak na mě. Pár let zpátky jsem za Havířov hrál a vedl mě nynější trenér Kamil Koutný. Ten na mě našel skvělou taktiku. Připadal jsem si, jako kdyby Michal věděl dopředu, jaký úder zahraji a suverénně mě přehrál," přiznal Pavel Širuček.

Dalším havířovským hráčem, který hosty trochu potrápil, byl Ivan Karabec. Začátek zápasu s Lubomírem Jančaříkem pro něj vypadal nadějně, ale po pár chybách se iniciativy ujal jeho soupeř. „První set jsem vedl, ale pak jsem pokazil dvakrát servis a prohrál jsem 10:12, což byla škoda. Kdybych vyhrál první set, nastupoval bych do dalších s větší jistotou a možná bych vyhrál i celý zápas. Tak jsem se další sety už jenom vezl. Hosté potvrdili svou kvalitu. Jsou to úřadující mistři republiky a ten výsledek tomu odpovídá," okomentoval svůj zápas Ivan Karabec.

Baník Havířov – Sokol Králův Dvůr 1:4

Bilance: Beneš 1:1, Karabec 0:2, Crha 0:1 – Širuček 1:1, Jančařík 1:0, Košťál 2:0


Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.