Každý týden se v ní vyhrává karton piva Radegast. V 7. kole se takto mohl radovat pan Jaroslav Sajdak.

Šanci máte stále i vy!

Ještě stále s námi nehrajete? Velká chyba. Pokud se chcete pobavit s přáteli a ještě k tomu mít šanci vyhrát pěnivý mok, není lepší šance než zkusit si zahrát právě TIP ligu.

Soutěžící tipují každý týden výsledky deseti víkendových fotbalových utkání, které redakce vypíše na tiket a otiskne ho v Deníku. Tipuje se klasický výsledek v normální hrací době, tedy 1 výhra domácích, 0 remíza nebo 2 výhra hostů.

Jak se do hry zapojit

Každý hráč si pro registraci do soutěže musí nejprve zajistit hrací kupon. Na něm vyplníte osobní údaje, vystřihnete a doručíte vždy do pátku do 12 hodin do redakce svého Deníku, nebo necháte na sběrném místě. Redakce každému novému hráči přidělí startovní číslo.

Seznam sběrných míst najdete ZDE

Jaroslav Sajdak vyhrál další kolo TIP ligy.

Do hry se lze zapojit kdykoliv i v průběhu soutěže a stále máte šanci i na hlavní výhru. To proto, že body za špatné tipy se odečítají a náskok soupeřů tak svými skvělými tipy můžete dohnat.

TIP ligu lze hrát i na webu, ale do hry se lze zapojit jen přes papírový kupon. Webový hráč si musí na prvním kuponu zvolit čtyřmístný číselný kód, který slouží spolu se startovním číslem k přihlášení do www.denik.cz/tipliga.

Hráč vyplňuje i další důležitá, i když nepovinná pole: Supertrefu a bonusový kód. Supertrefa je tip na celkový počet vstřelených branek v 10 tipovaných utkáních v každém kole a jde o pomocné kritérium pro určení vítěze při rovnosti bodů. Díky bonusovému kódu pak hráč získává dva prémiové body navíc.

Soutěž týmů

I toto jarní kolo hrajeme soutěž týmů. Stačí, abyste na hrací kupon vepsali do pole "Hraji za tým" název svého týmu, za který budete hrát. Domluvte se společně se svými známými či kamarády, vytvořte čtyřčlenný tým a hrajte o další ceny. Jak jste úspěšní, zjistíte v úterní příloze Deníku, týdeníku.

Ceny

Každý týden vyhlásíme vítěze daného kola, který získá sadu plechovek piva Radegast.

V červnu s ukončením sezony pak vyhlásíme i celkového vítěze, který v každé okresní redakci Deníku získá sud piva Gambrinus. Rovněž je připravena televize pro nejlepšího hráče TIP ligy v kraji. Více informací čtěte ve svém regionálním Deníku, kompletní pravidla najdete na www.denik.cz/tipliga.

Jak se kupony hodnotí?

Za správně natipovaný zápas připisujeme +2 body, za špatně natipované utkání naopak ubíráme -1 bod. Pokud se některý z vybraných zápasů nesehraje, nedohraje či odehraje před uzávěrkou kuponů, nedostanou za něj hráči žádný bod. Dvojtipy, trojtipy ani jiné varianty nejsou povoleny, stejně jako když řádek vůbec nevyplníte. V těchto případech se vše hodnotí jako -2 body.