Vyrovnané utkání otevřel po půl minutě rychlým gólem domácí Fliega a poslal Havířov do vedení. Jenže domácí se od té chvíle nebyli schopni prosadit a v první třetině jim hosté vstřelili tři branky.

„Zápas jsme sice zahájili dobře, ale pak jsme jakoby usnuli na vavřínech a soupeř toho využil. Kdybychom první třetinu zahráli lépe, nemuseli bychom po zbytek zápasu jenom dotahovat," povzdechl si jeden z trenérů Torpeda Libor Pacík.

Další dvě třetiny se hosté snažili navyšovat svůj náskok, ale domácí je vždycky dohnali. Chybělo šest minut do konce, když se Havířov pokoušel stav utkání opět srovnat, ale domácí Mertha dostal červenou kartu a pětiminutový trest za hrubost. Liberec toho využil a dvěma góly v přesilovce Torpedu definitivně utekl.

Torpedo Havířov – FBC Liberec 5:8 (1:3, 3:2, 1:3)

Branky: 1. Fliega, 26. Bajgar, 29. Juhaňák, 33. Vydra, 49. Bajgar – 11. Blažek, 14. Vážný, 16. Ferdan, 27. Král, 39. Blažek, 49. Marek, 55. Krupička, 57. Derka. Rozhodčí: Gavlas, Mikula. Vyloučení: 1:2. Využití: 1:3. Diváci: 265.

Další zápas hraje Havířov v sobotu v Brně.


Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.