„Zápas měl skvělou atmosféru a náboj, ale výsledek nás zklamal,“ uvedl kouč Exelsioru Hynek Plášek. „Byli na nás dobře připraveni, my jsme naopak často chybovali v rozehrávce,“ dodal.

Přestože Torpedo důležitý zápas nezvládlo, kouč Plášek na utkání našel i pozitiva. „Takových zápasů náš mladý tým potřebuje více, protože tím se sbírají zkušenosti a pracuje s nervozitou. Bylo však vidět, že jsme měli svázané ruce,“ uvedl.

Exelsioru vyšel prosinec bodově napůl. Získal sice „povinné“ body za výhru 6:5 v Rožnově, v divoké přestřelce ale nestačil na brněnské Buldoky. „Přehráli nás kvalitou i zkušeností, ale kdybychom se vyvarovali individuálních chyb, tak nějaké body urveme,“ myslí si kouč Plášek.

Slovan se zvedl, ale pravděpodobně bude znovu bojovat jen o udržení.
Slovan táhne první formace, ale to je málo

Jeho tým se tím dostal na hranu pozic pro vyřazovací část. Jistou účast v play off má prvních šest týmů, další čtyři o něj budou bojovat v předkole. Havířov je nyní devátý a na šesté Znojmo ztrácí tři body. „To není moc. Vrátil se nám Ondra Kučera, který by měl hodně pomoct. Díváme se na první šestku, měli bychom pak více času na přípravu. Ale budeme rádi i za předkolo,“ uzavřel Plášek.

PROSINCOVÉ VÝSLEDKY TORPEDA

Torpedo Havířov – Znojmo 12:7, Rožnov p. R. – Torpedo Havířov 5:6, B. Brno – Torpedo Havířov 14:11, Torpedo Havířov – Slovan Havířov 5:9.

Mladí karvinští atleti se představili na krajském přeboru a zapsali osobní a oddílové rekordy.
Mladí atleti uspěli v Ostravě, cinkaly medaile
Čepice na led. Pastrňák dal třetí hattrick sezony, svůj sedmý kariérní.
Pastrňák dal hattrick, maminka házela na led kšiltovku