I když byly jen v deseti lidech, nečinilo jim vážnější problémy přehrát soupeře. Ten na tom byl totiž ještě hůř. Přijel v osmi.

Už do poločasu si sokolky díky většímu důrazu a přesnější mušce vydobyly dvanáctibrankový náskok, který úspěšně navyšovaly. „Je nás málo, holek tentokrát bylo do pole jen devět, a tak si aspoň všechny dostatečně zahrály," poznamenal trenér karvinského družstva Jaroslav Hudeček.

Proti taktéž oslabenému soupeři to nebyl problém a Karviná dominovala po všech stránkách.

Nejlepší střelkyní byla tentokrát Hana Kovářová, která vsítila sedm branek. Těsně za ní zaostaly Polehlová, Koudelková, Remetančíková i Baronová. Sokolky si notně vyspravily skóre a dál stíhají v tabulce vedoucí Havlíčkův Brod.

„Tohle byla povinnost, daleko těžší zápas nás čeká teď ve Velkém Meziříčí. Tady by už bylo dobré, abychom tam odjely v co nejsilnějším složení. Dokonce pracujeme s možností, že by snad mohla být k dispozici i střelkyně Diana Poláchová, ačkoliv to původně vypadalo na absenci do konce sezony," konstatoval překvapivě Hudeček.

Sokol Karviná – SK Velká Bystřice 30:13 (18:6)

Karviná: Fridrichová – Polehlová 4, Noworytová 3, Hudečková 2, Koudelková 5, Pawlasová 1, Remetančíková 4, Baronová 4, Kovářová 7/1, Synková.