O víkendu hrajeme už potřetí a kdo se do hry ještě nezapojil, má stále možnost.

Nikomu není šance na výhru odepřena, neboť to umožňuje bodování soutěže. Za špatné tipy se body odečítají a náskok soupeřů tak svými skvělými tipy můžete hravě dohnat.

Navíc týden co týden hrajeme v TIP lize o karton piva Radegast, což je cena pro vítěze kola.

První výherce Jiří Mikulenka z Havířova už svou pivní cenu obdržel, nyní jej napodobí orlovský Evžen Věčorek, který vyhrál ve druhém kole. Kdo bude další?

TIP ligu lze hrát i na webu, ale do hry se lze zapojit jen přes papírový kupon. Webový hráč si musí na prvním kuponu zvolit čtyřmístný číselný kód, který slouží spolu se startovním číslem k přihlášení do www.denik.cz/tipliga.

Hráč vyplňuje i další důležitá pole: Supertrefu a bonusový kód. Supertrefa je tip na celkový počet vstřelených branek v 10 tipovaných utkáních v každém kole a jde o pomocné kritérium pro určení vítěze při rovnosti bodů. Díky bonusovému kódu pak hráč získává dva prémiové body navíc.

SOUTĚŽ TÝMŮ

I toto jarní kolo hrajeme soutěž týmů. Stačí, abyste na hrací kupon vepsali do zvláštního pole název týmu, který chcete reprezentovat. Domluvte se společně se svými známými či kamarády, vytvořte čtyřčlenný tým a hrajte o další ceny. Jak jste úspěšní, zjistíte v úterní příloze Deníku.

Průběžné pořadí hráčů vychází nově ve středečním vydání Deníku!

CENY

Každý týden vyhlásíme vítěze daného kola, který získá sadu plechovek piva Radegast.

V červnu s ukončením sezony pak vyhlásíme i celkového vítěze, který v každé okresní redakci Deníku získá sud piva Gambrinus.

Rovněž je připravena televize pro nejlepšího hráče TIP ligy v našem kraji. Více informací čtěte ve svém regionálním Deníku, kompletní pravidla najdete na www.denik.cz/tipliga.

JAK SE KUPONY HODNOTÍ?

Za správně natipovaný zápas připisujeme +2 body, za špatně natipované utkání naopak ubíráme -1 bod. Dvojtipy, trojtipy ani jiné varianty nejsou povoleny, stejně jako když řádek vůbec nevyplníte. V těchto případech se vše hodnotí jako -2 body.

Pokud se některý z vybraných zápasů nesehraje, nedohraje či odehraje dříve než před uzávěrkou (pátek 12 hodin), nedostanou za něj hráči žádný bod.