Soutěže se zúčastnilo celkem sedm družstev. Kromě domácího Těrlicka to byly Albrechtice, Horní Bludovice, Horní Suchá, Lučina, Soběšovice a společný tým Dolních Domaslavic a Horních Domaslavic. Týmy byly smíšené, takže spolu hráli v jednom družstvu muži i ženy. Například v družstvu Albrechtic, které skončilo na pěkném čtvrtém místě, byla velkou oporou zástupkyně ředitele Základní školy a Mateřské školy Pavla Martinková. Ta si pochvalovala nejen dobrou organizaci, ale také pěkný sportovní areál přímo v centru obce, kde se volejbalové zápolení konalo.

Po zajímavých a vyrovnaných výkonech se stali nejúspěšnějšími volejbalisty hráči z Horní Suché. Vítězstvím si zajistili postup do dalšího regionálního kola MAS Pobeskydí. „Hlavně, že se vydařilo počasí. Trochu nás jen zaskočil odpolední déšť. Dosud měl turnaj pouze přátelský charakter. Letos je poprvé postupovým do vyššího regionu. Naši sice neobhájili první místo z loňského a předloňského roku, ale i druhá příčka je cenná,“ uvedla ředitelka turnaje Jarmila Sýkorová.

Také starostka obce Lydie Vašková byla spokojena, i když jí trochu bylo líto, že tentokrát se Těrličané museli spokojit s druhým místem. Na hladkém průběhu turnaje se významně podílel volejbalový odbor z TJ Lavina Těrlicko.

Pořadí: 1. Horní Suchá, 2. Těrlicko, 3. Společné družstvo Dolní Domaslavice a Horní Domaslavice, 4. Albrechtice, 5. Soběšovice, 6. Lučina a 7. Horní Bludovice.