Zúčastnilo se jej celkem 72 závodníků z pěti klubů, a to Taekwondo WTF Ostrava, Taekwondo WTF Lacek Pelhřimov, Taekwondo WTF Frýdek-Místek, Taekwondo WTF Karviná a pořádající Taekwondo WTF Havířov.

Mladí nadšenci korejského bojového sportu soutěžili celkem v osmnácti kategoriích. Po hezkých a napínavých zápasech si vítězství v soutěži družstev vybojoval tým z Pelhřimova, druhé místo patří Frýdku-Místku, třetí Havířovu, na čtvrtém místě se umístila Karviná a na pátém Ostrava.

Velikonoční turnaj dětí a mládeže v Havířově.

Havířovský trenér Petr Gřešek byl s výsledkem havířovkých talentů spokojen. „Jsem rád, že náš tým získal bronz. Určitě je to úspěch celého kolektivu. Věřím, že v nastoupeném trendu budeme dále pokračovat. Máme před sebou hodně úkolů,“ krátce hodnotil Grešek, který byl zároveň ředitelem víkendového závodu. Díky štědrosti sponzorů byly ceny hezké a dětem udělaly radost.

Dobrovolné sdružení spolku, klubu, rodičů a přátel pro samostatnou sportovní činnost Taekwondo WTF Havířov bylo založeno teprve letos 1. ledna 2018. Předsedou je Adéla Mihulková. V plánu pro letošní rok má sdružení v říjnu Páskování, 17. listopadu závody v sestavách na Základní škole 1. máje a na květen roku 2019 připravují v Havířově závody v taekwondo s mezinárodní účastí.