A neporažený zůstal i po sobotním zápase. Domácí hráči SKV se jej snažili všemožně zastavit, ale nepomáhalo nic.

„Bohužel musím zdůraznit, že jsme Zlínu svým výkonem cestu za hladkým vítězstvím 3:0 usnadnili," nebyl spokojen trenér Havířovanů Jaroslav Tomáš.

„První set ještě ušel, tam se kluci drželi, ale pak podali podprůměrný výkon. Vím, že mají na víc," mrzelo trenéra Tomáše, kterého navíc namíchlo, že taktická porada před utkáním přišla vniveč.

„Připravovali jsme se na hlavní údernou sílu Zlína v podobě Kostolániho a Bartoše a hádejte, kdo nám dal nejvíc bodů? Samozřejmě - Kostoláni s Bartošem. Kluci vůbec nebyli tam, kde je měli odbránit," zlobil se Tomáš.

Jeho svěřenci mu mohou vystavit omluvenku v blížícím se derby s Ostravou. „Na rozjezd jsme měli relativně lehčí soupeře, teď přijde těžší pasáž s týmy, které chtějí hrát o titul, Ostrava, Liberec, Budějovice. Ale i s hráčským materiálem, jaký máme k dispozici, nic nevzdáváme a o play-off se ještě chceme porvat," slíbil Jaroslav Tomáš a kdo jej zná, tak ví, že nemluví do větru.

SKV Havířov – Fatra Zlín 0:3 (-20, -17, -19).

Nejvíce bodů: Meehan a Šoltys po 14 – Kostoláni 14, A. Bartoš 13, Kolář 12. Rozhodčí: Renčín a Dmejchal. Čas: 73 minut. Diváci: 200.

Havířov: Mikoška, Šoltys, Hukel, Meehan, Duda, Holiš, libero Dohnal – Adamík, Neusser, David. Trenér: Jaroslav Tomáš.

Další zápas hraje Havířov ve čtvrtek v Ostravě.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.