Havířovští se připravovali zejména na domácí Brazilce De Souzu a Ferreiru. „Odolena Voda se opírá především o výkony těchto dvou hráčů, v podstatě jim zajišťují nadpoloviční většinu bodů," potvrdil trenér SKV Havířov Jakub Zvolánek, že Havířované se soustředili hlavně na to nedostat oba elastické Jihoameričany do hry. To se v zásadě povedlo, Havířov maximální snahou napravit poslední domácí porážky uspěl a polepšil si bodově.

„Teď máme doma těžší soupeře, ale pokusíme se v nich něco uhrát. Zatím jsme na začátku druhé půlky soutěže a o čtvrtou až osmou pozici bude velký boj," předvídá kouč Zvolánek.

AERO Odolena Voda – SKV Havířov 2:3 (21, -20, -23, 18, -13)

Rozhodčí: Vojtíšek a Záhorcová. Čas: 121 minut. Diváci: 200.
Havířov: Kotas 8, Kramar 25, Neusser 15, Srkal 6, Duda 2, Holiš, libero Dohnal – Hukel 7, Šoltys. Trenér: Jakub Zvolánek.

Další zápas hraje Havířov v sobotu se Zlínem.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.