Členka klubu Beach Volleyball Karviná sedm měsíců po porodu dala dohromady tým maminek, ve kterém byla její někdejší parťačka z pláže Martina Jakubšová, a Anna Křížová. Zkušené trio, doplněné mladou Terezou Francovou, se koncem února představilo na mistrovství republiky ve snow volejbale a na Svatém Petru ve Špindlerově Mlýně vybojovalo bronzové medaile.

„Turnaj pro holky nebyl jednoduchý, jelikož se hned ze startu potkaly s pozdějšími vítězkami, sestrami Pavelkovými a Novotnou. Prohrály s nimi 0:2, což je okamžitě poslalo do oprav,“ připomenul předseda BV Karviná Otakar Kotyza nevydařený vstup do českého šampionátu na sněhu.

Basketbalisté Sokola Karviná v závěrečném dvoukole základní části II. ligy, skupiny C, porazili Slávii Ostravskou univerzitu 106:75 a Hladnov 90:66.
Paráda Karviné: do play-off dorazila na vítězné vlně, v cestě výš stojí Šumperk

Další dva zápasy už byly vítězné a zajistily týmu postup do čtvrtfinále, ve kterém porazil turnajové jedničky Dostálovou, Frommovou a Vineckou 2:1. V semifinále ale znovu narazil na sestry Pavelkovy s Novotnou. „Tentokrát odehraly velmi vyrovnané utkání. Rozhodnout ho musel tie-break, který skončil 14:16 a holky čekal boj o bronz,“ poznamenal Otakar Kotyza.

V něm porazily Lucii a Veroniku Grančarovy s Nikolou Linhartovou. 2:0. „Tento zápas už byl v naší režii a my jsme se tak mohly radovat z další placky do sbírky,“ usmívala se Diana Jamborová, která při svém třetím startu na mistrovství ČR ve snow volejbale ke dvěma stříbrným medailím (2020 a 2022) letos přidala bronz.