Havířovská hráčka se nejprve zúčastnila soutěže družstev, které vytvořila s Janou Vašendovou (TJ Sokol Kozlovice). Děvčata sehrála nejtěžší zápas hned na úvod proti CSM Arad z Rumunska, kdy dokázala zvrátit nepříznivý stav 0:2 na zápasy. Po dalších vítězstvích nad společným družstvem Slovenska a TTV Niedersachsen a ve čtvrtfinále nad týmem Irska vždy 3:0 se holky probojovaly do semifinále, kde vyzvaly soupeřky z STK Spartak Subotica ze Srbska, nad kterými zvítězily 3:2.

Ve finále pak narazily na družstvo Slovenska. Po úvodních dvouhrách byl stav 1:1, když Klára Witoszová porazila Slobodníkovou a Jana Vašendová prohrála s Lacenovou. Důležitá byla čtyřhra, která se rozhodovala v pátém setu, kdy české hráčky méně chybovaly a zvítězily 11:9. Poté Witoszová prohrála s Lacenovou 1:3 na sety, ale Vašendová naopak porazila Slobodníkovou hladce 3:0 a české hráčky tak soutěž družstev vyhrály.

Druhý den se hrály čtyřhry a dvouhry. Ve čtyřhře mladších žákyň hrála Klára Witoszová opět s Janou Vašendovou a obě se s lehkostí probojovaly až do semifinále, kde porazily Španělky Chavesovou s Lopézovou 3:0 a ve finále přehrály 3:2 Srbky Kovačovou a Dujmovičovou, když uspěly v koncovce pátého setu 12:10.

Ve dvouhře se Witoszová pokoušela o třetí triumf a málem se jí to zdařilo. V semifinále narazila na Rumunku Strunaovou, se kterou v soutěži družstev prohrála 1:3, ale tady jí vrátila porážku a po koncentrovaném výkonu vyhrála 11:3, 11:2 a 11:5. Ve finále na Kláru čekala Portugalka Santosová, která po velké bitvě vyhrála 3:2 na sety. Díky dvěma vítězstvím a jednomu druhému místu se v Malackách stala nejúspěšnější hráčkou celého turnaje.