I. liga starších dorostenců: Sokol Nové Veselí – Baník Karviná 36:25 (19:14)

Starší dorostenci neměli šanci. Domácí byli v každém směru lepší a dokonale využili technických chyb Karviné. Nejlepšími střelci Baníku se stali David Hála a Miroslav Halama, jenže byli zoufale osamoceni.

Karviná: Pružinský, Smiga, Brychlec – Široký 2, Břežný, Hála 7, Halama 7/1, Fišer 3, Pinkas 2, Chochrun, Kubica, Folwarczný, Ciboran 2, Krawczuk 2, Bílek. Trenér: Godál.

I. liga mladších dorostenců: Sokol Nové Veselí – Baník Karviná 25:22 (12:9)

Začátek utkání byl pro hosty velmi špatný, neboť v desáté minutě prohrávali 1:7. Ale nevzdali se a dokázali s domácími držet krok. „Začátek opravdu nevyšel, udělali jsme šest technických chyb a jedno vyloučení, ale postupně jsme hru zpřesnili a začali skóre snižovat,“ přibližoval trenér mladších dorostenců Jaroslav Hudeček.

V poločase svým hráčům řekl, že Veselí je hratelné, a při udržení kvality je možné jej porazit. Mladí baníkovci se toho drželi. Srovnali na 13:13 a byl to boj. „Bohužel nám Veselí v dalším průběhu opět po naších chybách odskočilo a i přes velkou snahu a zlepšenou hru se nám už nepodařilo skóre dorovnat,“ zalitoval Hudeček.

Karviná: Kožušník, Brychlec, Újezdský – Müller, Pelák 4, Klus 7, Pospíšil, Kubica 2, Galia 3, Dráb 1, Folwarczný, Chochrun 5, Kubisa, Heinz. Trenér: Hudeček.

Oldřich Horák