Karvinští obsadili všechny disciplíny vyjma běhu na 1500 m, výšky, tyče, kladiva a disku. Pouhých devět atletů Jäklu vybojovalo 98 bodů.

Karvinští hladkou šedesátku málem kompletně ovládli, neboť Fójcik doběhl první před Pysznym a čtvrtému Vlkovi scházelo na třetí místo opavského Pflegera pouhých šest setinek.

I běh na 150 m byl karvinskou záležitostí. Vyhrál Fójcik (17,74 s) před Vlkem (18,91 s).

Z dalších běhů následovalo 300 m s Adamem Vlkem v čele, pátým Michalem Parikrupou a Janem Kaňokem. Na 800 m závodil jediný Jan Kaňok a na 1500 m si netroufl nikdo.

Velkým hrdinou dne byl Jan Jelen, který jako jediný z oddílu běžel 100 m překážek. V technických disciplínách si Karvinští nevedli nejhůř. Do dálky skákali jak Pyszny s Fójcikem, tak Kaňok s Jelenem.
A skákali skvěle, jelikož Pyszny skončil druhý a Fójcik třetí.

Vedle karvinských atletů bojovali v 1. kole ligy družstev i žáci havířovského Startu, celkově šestí. Dominika Váchová vyhrála finále B na 60 m žákyň, Jakub Valášek byl druhý v běhu na 300 metrů. Váchová pak byla ještě čtvrtá ve vrhu koulí. Radim Dvorský obsadil třetí pozici také ve vrhu koulí.