Na všech třech závodech Českého poháru, které sloužily jako kvalifikace na domácí mistrovství v Orlové, se dokázali umístit na předních pozicích. Uspěli tedy v Kraslicích u Sokolova, v Brně i v Týnci nad Sázavou.

Nejúspěšnějším závodníkem Orlové se stal Jakub Kůrka v kategorii do 10 let, který zvítězil ve všech závodech a zajistil si tak již nyní vítězství v seriálu Českého poháru.

Kristýna Nowaková plní disciplínu uzlování.

Na stupně vítězů vystoupili také Dominik Cienciala (2. místo v Brně, 1. místo v Týnci), Ondřej Genco (1. místo v Brně), Kristýna Nowaková (3. místo v Kraslicích, 2. místo v Brně), Táňa Fidlerová (3. místo v Brně), Jan Kůrka (3. místo v Týnci), Zuzana Balajková (3. místo v Týnci) a Hana Gabzdylová (2. místo v Týnci).

V Bílém poháru žactva se orlovské družstvo drží na druhé pozici, v soutěži dorostu a dospělých (Červený pohár) až na osmé, jelikož v Kraslicích chybělo hodně orlovských závodníků a v Týnci to nebylo o moc lepší, čímž narostlo bodové manko na nejlepší.

Na mistrovství republiky v Orlové (proběhlo 17. června) se každopádně z třiceti orlovských závodníků objevilo hned devatenáct.

Jan Kůrka na startu vlevo.