Diana Žolnerčíková a Kateřina Válková absolvovaly například Super cup v Uherském Hradišti, kde za účasti zahraniční konkurence z Polska, Slovenska a Rakouska po velmi dobrých výkonech prošly až do finále. V přímém televizním přenosu však podlehly slovenskému páru Dubovcová – Štrbová.

Obě hráčky se však zúčastnily také turnaje FIVB World Tour v korejském Tegu. Zde porazily Korejky Lee a Yoon, Kanaďanky Hametovou a Veltmanovou, ale prohrály s Japonkami Ishii a Murakami 1:2 na sety. V boji o třetí místo zvítězily nad Němkami Arnholdtovou s Welschovou a slavily bronzové medaile.

Bronz z korejského podniku mají Kateřina Válková (vlevo) a Diana Žolnerčíková.

Mladé hráčky Karin Žolnerčíková a Šarlota Svobodová se zase připravovaly na turnaji žen v Drahotuších, kde obsadily třetí místo.

Pak pro ně přišel jeden z vrcholů sezony, a to MČR U20 v Brně. Zde Karin s Šarlotou postupně porazily páry Svozilová – Tezzele 2:0, Benešová – Baláková 2:0 a Bukvaldová – Kožnárková také 2:0 a postoupily mezi nejlepší čtyřku.

Tam děvčata pokračovala ve vynikajících výkonech, v semifinále porazila pár Havrlantová – Skalická 2:0 a byla ve finále.

To už bylo dramatičtější, ale nakonec z toho bylo vítězství 2:1 nad párem Dunárová – Šikrálová, a tudíž titul mistryň republiky.

„Je to velký úspěch, neboť děvčata jsou mnohem mladší než jejich protivnice (Karin ročník 2001, Šarlota 2000), takže si toho ceníme. Je vidět, že příprava právě na vrchol sezony byla nastavena dobře. Holky nám udělaly opravdu radost,“ byl spokojen manažer obou děvčat Ivo Žolnerčík.