„Karviná pro nás je strategickým místem. Jsme rádi a myslím, že můžu mluvit i za místní obyvatele, že se podařilo najít vhodné místo a otevřít zde restauraci Burger King,“ říká Petr Adamec, marketingový ředitel značky Burger King pro střední a východní Evropu.

Hostem otevření restaurace McDonald´s v Havířově byl v pátek 7. května také trenér hokejových Vítkovic Miloš Holaň.
McDonald´s v Havířově otevřel, podívejte se! Na hamburger přijel i Miloš Holaň

Nově otevřenou restauraci Burger King mohou zákazníci navštívit v nákupní zóně Korso Karviná. Pracovní místo zde našlo zhruba třicet zaměstnanců na různé typy úvazků i pozic. A kromě nejmodernějšího designu se mohou hosté těšit také na samoobslužné kiosky.

„Ty nabízejí ještě větší pohodlí a rychlost při objednávání, především ale výrazně zkracují fronty,“ doplňuje Adamec. S otevřením nové restaurace se také rozšíří služby Burger King Rozvoz, prostřednictvím kterého si také zákazníci ze širšího okolí Karviné objednají své favority z pohodlí domova.

Třetí den provozu nového karvinského KFC. Prázdno u okének nebývá, právě naopak.
Nové karvinské KFC: kolony aut od rána do večera!

Pro letošek s otevíráním nových restaurací Burger King nekončí a v expanzi chce pokračovat „I přes složitou situaci na trhu se nám daří. Letos máme v plánu otevřít další čtyři nové restaurace, abychom byli blíž zákazníkům z regionů,“ uzavírá Petr Adamec.