„Hlavně nízké ceny…“ shodovali se zákazníci, jež se houfovali dole u parkoviště v garáži a u výtahu pro handicapované už čtvrthodiny v předstihu. Převládali samozřejmě senioři, nicméně přišli i mladší, partička dělníků, jedna paní vzala vnoučka před školou.

Nově zmodernizovaný Kaufland, 29. listopadu 2022, Frýdek-Místek.
FOTO: Kaufland ve Frýdku-Místku. Takto vypadá jeho dokončená proměna

„Dobrý den, jak se máte? Chyběla jste nám!“ vítala Ivana Průžová coby vedoucí filiálky v Revoluční ulici prošedivělou dámu v letech. Poznala stálou zákaznici, která do zdejšího Kauflandu chodila od zřízení před devatenácti lety a zachovala mu svou přízeň.

Na dračku šlo na prodejně hlavně akční zboží počínaje ovocem či zeleninou, po více kusech se braly například i nakládané okurky či whisky. U vstupu lidé nafasovali plánky nového Kauflandu a na odchodu u kasy darem čokoládu.

Prodejna Kaufland ve Frýdku-Místku.
Zmodernizovaný Kaufland ve Frýdku-Místku otevře na konci listopadu

Prodejna byla v rekonstrukci poslední tři měsíce, přičemž během té doby dostala nový exteriér i interiér. Modernizovány byly jak pulty, tak pokladní zóny, přibyla možnost nákupu přes mobilní aplikaci K-Scan, v nabídce se objevily regionální potraviny či grilovaná kuřata.