Jakuba Rendla otázkami na tělo souvisejícími s extravagantním pivovarem vyzpovídal komerční redaktor Jiří Štraub.

V této Desítce jsme se dočkali odpovědí, které odhalují, co má Crazy Clown jako alter ego Jakuba Rendla vyjadřovat a kvůli čemu se ho pivovarník na poslední chvíli rozhodl nenechat odejít.

 „Vždycky jsem chtěl být rocková hvězda, což nešlo, protože jsem nikdy neměl ani hlas a ani trpělivost naučit se na nějaký nástroj. Crazy Clown mi nějakým způsobem pomáhá si tento sen plnit,“ říká například v Desítce Jakub Rendl. „Chci, aby se lidé naučili brát pivo jako nápoj, s nímž je strašně moc práce,“ zmiňuje také.

Desítku s Jakubem Rendlem si můžete pustit i v audioverzi ZDE.

close Videopořad Desítka s Jakubem Rendlem, spoluzakladatelem pivovaru Crazy Clown. info Zdroj: Deník/Jiří Štraub zoom_in Videopořad Desítka s Jakubem Rendlem (vlevo), spoluzakladatelem pivovaru Crazy Clown.

Co je Desítka? close Videopořad Desítka. info Zdroj: Deník zoom_in
Videopořad Desítka je pořad natáčený ekonomickou redakcí Deníku.cz. Jeho spojovacím prvkem je už ze samotného názvu vyplývající číslovka deset. V maximálně deseti minutách se dozvíte deset odpovědí na deset otázek. Své hosty bude zpovídat čtveřice moderátorů: Žaneta Navrátilová, Hana Malinová, Jiří Štraub a Martin Nevyjel. Těšit se můžete na zajímavé osobnosti nejenom z velkého byznysu, ale také šikovné podnikatele z regionů, nebo osobnosti, které přicházejí s nevšedními nápady z různých oborů lidské činnosti.