Odpověď na všechny tyto otázky nabízí Resort Valachy ve Velkých Karlovicích v Beskydech, hodinku cesty od Ostravy.

Láska prochází žaludkem

Ať už se u vás teprve schyluje k zásnubní hostině, nebo se chystáte slavit výročí, může se stát tou pravou kulisou prostředí zážitkové restaurace Vyhlídka ve Spa hotelu Lanterna. Stylová restaurace s výhledem do údolí nabízí tématická degustační menu i pokrmy á la carte připravované v souladu s moderními gastronomickými trendy z čerstvých surovin. Samozřejmostí je výběr kvalitních vín podávaných zkušeným sommeliérem, komorní atmosféra a osobní přístup obsluhujícího personálu. Zde si vychutnáte jídlo skutečně všemi smysly, což jistě znásobí příjemný dojem z posezení ve dvou. V dubnu bude v nabídce čtyřchodové Jehněčí menu, v květnu si můžete pochutnat na chřestových specialitách a v červnu na pokrmech s čerstvými jahodami.

Svatební veselice v Galiku

Vyhlídka může posloužit také pro uspořádání komorní svatební oslavy. Pokud ale plánujete „něco většího“ v kruhu rodiny a přátel, doporučujeme blízký hotel Galik. Je oblíbeným dějištěm svateb, ale i různých jiných oslav k významným životním událostem. Galik je vyhlášený vynikající krajovou kuchyní. Hostinu vám tu připraví i s překrásně nazdobenou slavnostní tabulí, na přání zajistí program. Velkou výhodou je možnost cenově dostupného ubytování pro hosty. Galik leží na okraji údolí u lesa, bujará oslava se tedy může klidně protáhnout až do rána, aniž byste rušili okolí.

Klid a romantika v Lanterně

Svatební noc nebo oslava výročí v komfortním wellness hotelu? Co víc si přát pro chvíle ve dvou? Spa hotel Lanterna je jako stvořený pro páry vyhledávající klid a soukromí. Nejluxusnější pokoje mají dokonce vlastní whirlpool, infrasaunu či krb. V intimním prostředí čtyřhvězdičkového hotelu se můžete věnovat jen sami sobě, nechat se hýčkat a rozmazlovat v L-Spa relaxačním centru, vychutnat si speciality místní kuchyně a užít si odpočinek i zábavu v lůně přírody. Okolí je protkáno pěšími i cyklistickými trasami různé náročnosti, vyrazit ve dvou můžete také třeba na piknik do přírody nebo vyjížďku na segway (půjčovna bude otevřena na začátku léta).

Anebo také můžete v Lanterně – s nadsázkou - prožít celý víkend v županu. Není třeba ho vozit s sebou, jeho zapůjčení včetně osušek a přezůvek je zdarma. Župan obléknete v pokoji, pak stačí tři kroky z hotelového výtahu a ocitnete se v jiném světě – v L-Spa s bazénem, whirlpoolem, saunami, párou, odpočinkovou terasou s výhledem do údolí a širokou nabídkou masáží i kosmetických procedur. Kromě neomezeného vstupu do L-Spa je v ceně ubytování snídaně, večeře a volný vstup do Wellness Horal s termálními bazény v 3,5 km vzdáleném hotelu Horal. O víkendech hotel nabízí zdarma animační programy s lekcemi cvičení.

Ze Spa hotelu Lanterna si zaručeně odvezete tak příjemné zážitky, že si tu budete chtít chvíle ve dvou brzy znovu zopakovat.

Více informací: www.lanterna.cz