deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Právě teď

Před soudem v New Yorku se zapálil člověk: Motiv činu není znám. V budově začíná trestní líčení s Donaldem Trumpem, právě skončil výběr porotců.
Autobus na Frýdecku za jízdy vzplál: Hasiči zasahovali v Dolních Tonašovicích. Čtyři cestující a řidič vyvázli nezraněni.
Julia Navalná převzala ocenění v Bavorsku: Na vrcholném setkání německých politiků a zástupců hospodářské sféry dostala Cenu svobody médií.
Předsedovi Sněmovny reprezentantů hrozí odvolání: Tři republikáni podepsali příslušný návrh, zákony o pomoci Ukrajině a Izraeli musí pomoci prosadit demokraté.
Vietnam hlásí přenos ptačí chřipky na člověka: Informaci o prvním onemocnění obdržela Světová zdravotnická organizace, upřesnila, že jde o typ A (H9N2).
Česká golfistka má premiéru na elitní tour: Tereza Melecká je po dvou kolech turnaje Ladies European Tour v Johannesburgu na děleném čtvrtém místě.
Kancléř Scholz jednal v Číně o Ukrajině: Šéf německé vlády uvedl, že rozhovory významně posílily snahu o dosažení míru.
Italská policie zadržela muže s noži ve Vatikánu: Policisté ho přistihli během papežské audience na Svatopetrském náměstí, zjistili, že jde o hledaného násilníka z USA.
Pražské letiště odbavilo o třetinu víc cestujících: Za první čtvrtletí jich bylo 2,97 milionu. Lidé nejvíce létali do Londýna, Paříže a Milánu.
Americká pomoc Ukrajině postupuje Kongresem: Opoziční demokraté pomohli zabránit zablokování návrhů zákonů, rozhodující hlasování přijde v sobotu.
Klimatičtí aktivisté barvili v Benátkách: Do Grand Canalu vylili zelenou a rudou barvu. Policie zadržela dva francouzské turisty.
Poslanci vyslechli nahrávky k Voice of Europe: Členové komise pro dohled nad BIS dostali záznamy zachycující předání peněz německému poslanci Bystroňovi.
Andrej Babiš se rozchází: Konec 30letého vztahu se svou ženou Monikou expremiér a lídr hnutí ANO oznámil na sociálních sítích.
Země NATO pošlu Ukrajině další dodávky: Shodly se na poskytnutí systémů protivzdušné obrany, oznámil generální tajemník Aliance Stoltenberg.
Francouzští potravináři musí přiznat menší balení: Vláda jim to nařídila, pokud prodávají výrobek v menším za původní cenu.
Polská policie zadržela strůjce útoku: Bělorus pracující pro Rusko měl objednat napadení představitele Navalného týmu, oznámil premiér Tusk.
Plzeňská Zoo přivítala Jafara: Nový vůdce stáda velbloudů přicestoval z Německa, má nahradit samce, který uhynul v lednu.
Český státní dluh dosáhl rekordní výšky: Za první kvartál stoupl o 109,9 miliardy na 3,221 bilionu korun, uvedlo ministerstvo financí.
Požár kontejneru omezuje dopravu na Proseku: Pražští hasiči zasahují v Prosecké ulici, průjezd místem je složitý.
Nizozemská vláda má odejít z Facebooku: Doporučil jí to národní úřad pro ochranu osobních údajů, podle něj není jasné, jak sociální síť využívá data uživatelů.
Deficit českého důchodového systému roste: Na konci února přesahoval 15,8 miliardy korun, meziročně stoupl o půl miliardy, uvedlo ministerstvo financí.
Kolize vlaku a auta zastavila vlaky u Znojma: Po střetu je asi do pěti hodin přerušený provoz v úseku Grešlové Mýto - Šumná na trati do Moravských Budějovic.
Ministerstvo zahraničí varovalo Čechy v Íránu: Znovu je vyzvalo k opuštění země, poukázalo na napětí v regionu a hrozbu vojenské eskalace.
Ruské rakety zabíjely v Dněpropetrovsku: Po útoku na město na jihu Ukrajiny zemřelo 8 lidí včetně dvou dětí, přes třicet lidí je zraněných.
Přinesl tašku granátů: 80letý muž s nimi přišel na policejní služebnu v Prostějově, tvrdil, že je našel při úklidu.