deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Právě teď

Zhoršení bezpečnostní situace: Ministerstvo doporučuje českým občanům v Izraeli dbát zvýšené opatrnosti.
Jednání dolní komory Parlamentu: Opozice na sněmovním plénu opět kritizovala unijní migrační pakt.
U Máchova jezera staví vilu Helena Suková: Apartmán v okolí vyjde na 24 milionů. Krádež kulovnice: „Jsem v průseru,” volal policii myslivec z Ostravy. Solidarita v praxi: Kamarád založil sbírku pro rodinu, které vyhořel byt v Železném Brodě.
Kolik zaplatili dopravci za mýtné: V prvním čtvrtletí to bylo 4,01 mld. Kč, meziročně o 8,6 % víc. Za březen zaplatili 1,49 mld. Kč, meziročně o 9,5 % víc.
Dva útoků ozbrojenců Islámského státu: Ve vládou ovládaných oblastech Sýrie zabili 28 vojáků a provládních bojovníků.
Pavel Francouz ukončil kariéru: Hokejový brankář tak učinil ve 33 letech. Vítěz Stanleyova poháru s Coloradem aktuální sezonu ze zdrav. důvodů vynechal.
Letiště v Česku: Loni odbavila téměř 15 mil. cestujících, meziročně o 29 procent více a o 20 procent méně než v r. 2019 před pandemií.
Útok psa ve Žďáru: Odpovědnost nese útulek, ne pes, říká majitel. Zásah v OC Central v Mostě: Hasiči nacvičovali nouzový odtah z podzemních garáží.
Nový ředitel Správy Pražského hradu: Od soboty jím bude dosavadní šéf finančního odboru KPR Pavel Vyhnánek, oznámil Hrad. Nahradí Vladimíra Sonntaga.
Policisté z NCOZ obvinili šest lidí: Konkrétně z korupčního jednání v souvislosti se správou a hospodařením bytového fondu brněnské městské části.
Legendární hračka opět dobývá dětská srdce: Tatra 148 se rodí pod Ještědem.
Ve Francii zemřela 14letá dívka: Ta utrpěla zástavu srdce po čtvrtečním útoku nožem u školy v Souffelweyersheimu nedaleko Štrasburku.
Držitel Českých lvů vyrůstal v Úpici: Největší radost měl z filmu o Olze Havlové.
Rusko útočilo na Dněpropetrovskou oblast: Zabilo nejméně osm lidí, včetně dvou dětí. Dalších 25 lidí je podle něj zraněno.
Turnaj Pro Tour kategorie Elite: Beachvolejbaloví mistři světa Perušič se Schweinerem zvládli v Tepicu s Poláky další tie-break.
Dezinformátor u soudu: Pavel Zítko se má v Chomutově zodpovídat za poplašnou zprávu. Počasí na Šumavě: Léto přišlo jen na pár dní, celý víkend bude sněžit a mrznout. Vlaštovky v Mutěnicích rozdělují místní: Lidé vedou spor o hnízdění ptáků v domě. Skatepark v Přerově dostal zelenou: Opoziční návrh zastupitelé posvětili.
Češi v NHL: Klapka poprvé skóroval a pobil se, Dostál první hvězdou zápasu.
Izraelský dronový útok na Írán: Podle NYT zasáhl leteckou základnu poblíž Isfahánu. Írán podle deníku hlásí drony také z oblasti města Tabríz.
Grand Prix Číny F1: Jediný trénink vyhrál Stroll před Piastrim a Verstappenem. Dnešní program pokračuje v 9:30 SELČ kvalifikací.