deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Právě teď

Turnaj Pro Tour kategorie Elite: Beachvolejbaloví mistři světa Perušič se Schweinerem zvládli v Tepicu s Poláky další tie-break.
Dezinformátor u soudu: Pavel Zítko se má v Chomutově zodpovídat za poplašnou zprávu. Počasí na Šumavě: Léto přišlo jen na pár dní, celý víkend bude sněžit a mrznout. Vlaštovky v Mutěnicích rozdělují místní: Lidé vedou spor o hnízdění ptáků v domě. Skatepark v Přerově dostal zelenou: Opoziční návrh zastupitelé posvětili.
Češi v NHL: Klapka poprvé skóroval a pobil se, Dostál první hvězdou zápasu.
Izraelský dronový útok na Írán: Podle NYT zasáhl leteckou základnu poblíž Isfahánu. Írán podle deníku hlásí drony také z oblasti města Tabríz.
Grand Prix Číny F1: Jediný trénink vyhrál Stroll před Piastrim a Verstappenem. Dnešní program pokračuje v 9:30 SELČ kvalifikací.
Berounští strážníci zabránili tragédii: Zachránili mladíka s pořezanou rukou. Starostka ocenila jejich profesionalitu. V Táboře brojí proti střelnici v Čekanicích: Lidé se bojí zbytečně, říká majitel. Otrokovice postaví 42 nájemních bytů: Projekt Nové Hurdisky odstartuje v létě.
Řídil auto v opilosti: Čečenského ministra pro mimořádné situace zadrželi v Dagestánu, osvobodilo ho komando, píše Meduza.
Den vítězství: Ruské regiony začínají rušit přehlídky k 9. květnu, upozornil server The Moscow Times.
Jednání dolní komory Parlamentu: Sněmovna bude schvalovat opatření ke snížení rizik havárií na vodách.
Situace v Íránu: Americká média uvedla, že na zemi zaútočil Izrael. To ale prozatím ani jedna ze stran nepotvrdila.
Počasí na pátek: Dnes bude zataženo až oblačno, postupně přijdou přeháňky. Teploty dosáhnou 7 až 11 °C.
Obří monstrum: Indické bažiny před miliony let obýval jeden z největších kdy objevených hadů. Dokládají to zkamenělé obratle.
Ve středoíránské provincii se ozvala exploze: Konkrétně v provincii Isfahán. Původ exploze je neznámý. Z íránského vzdušného prostoru bylo odkloněno několik letů.
Pavel v pořadu Christiane Amanpourové stanice CNN: Český prezident vyzval ve čtvrtek Spojené státy, aby schválily podporu pro Ukrajinu
Morální policie v Íránu zatkla sestru Šakaramiové: Dvaadvacetiletá Aida Šakaramiová byla v Teheránu obviněna z nedodržování povinného hidžábu. Je ve vazbě.
Válka v Pásmu Gazy: Spojené státy v Radě bezpečnosti zablokovaly palestinskou žádost o plné členství v Organizaci spojených národů.
Milei chce užší vztahy s NATO a EU: Argentina požádala Severoatlantickou alianci, aby byla přijata jako jeden z takzvaných globálních partnerů.
Soud s Trumpem: Do poroty v procesu s americkým exprezidentem byli vybráni další dva porotci, celkem jich je zatím sedm z 12.
Poláci znovu blokují kamiony hranice s Ukrajinou: Zemědělci dočasně znovu stojí na přechodech Korczowa-Krakovec a Medyka-Shehyni.
Německý soud poslal na 12 let do vězení pedofila: Unesl a znásilnil 10letou dívku. Země diskutuje o nuceném nasazování elektronických náramků sexuálním delikventům.