deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Právě teď

Španělská média žalují Metu: Společnost měla provést nekalou hospodářskou soutěž na reklamním trhu.
ČZÚ odmítla tvrzení studentek: Vysokoškolačky tvrdí, že kvůli bezpečnostním rámům musely sundat podprsenky, univerzita to popřela.
V Paříži spadlo malé letadlo: Stroj se zřítil na předměstí přímo mezi bytové domy, tříčlenná posádka se zranila.
Pražská TOP 09 podpořila Kalouska: Výbor podpořil bývalého předsedu strany v nominaci na kandidátku Spolu pro evropské volby.
Dnes bylo nejchladnější ráno letošní zimy: Ve Volarech na Šumavě dnes naměřili minus 28 stupňů Celsia.
Krveprolití na Ukrajině: Ruští i ukrajinští vojáci popsali tvrdé boje na levém břehu Dněpru.
Putin pojede na Blízký východ: Ruský prezident vyrazí na pracovní návštěvu Spojených arabských emirátů (SAE) a Saúdské Arábie.
Izraelské síly útočí na jihu Gazy: Do jižní části Pásma Gazy na úrovni města Chán Júnis v pondělí vjelo několik desítek izraelských tanků a buldozerů.
Slavia má posilu: Jako volný hráč přichází do Slavie nizozemský fotbalista Mohamed Ihattaren.
Putin v Brazílii nebude v bezpečí: Brazílie nezaručí Putinovi imunitu, pokud přiletí na summit G20, řekl Lula.
Čeští politici v Izraeli navštívili napadená místa: Vystrčil a Pekarová Adamová v Izraeli navštívili kibucy napadené Hamásem.
Tripartita se nedohodla na zvýšení minimální mzdy: O přidání od ledna tak rozhodne vláda, zřejmě na jednání v příštím týdnu.
Slovensko mění přístup v pomoci k Ukrajině: Nebude dodávat zbraně a munici ze státních a armádních skladů, má zájem pomáhat humanitárně.
Letiště v Mnichově ruší lety: Mnichovské letiště kvůli očekávané ledovce zrušilo v úterý až do 12:00 všechny starty a přílety.
V zoo je vzácný přírůstek: Safari Park Dvůr Králové má po dvou letech mládě hrabáče kapského.
Británie omezí přistěhovalectví: Britská vláda výrazně omezí nelegální i legální migraci, uvedl ministr vnitra Cleverly.
Olomoucí pluje vánoční loď: Kouzelnou atmosféru adventu si v Olomouci mohou lidé vychutnat i na řece Moravě.
Dálnice D46 je znovu průjezdná: Komunikaci u Prostějova se po šesti hodinách od nehody nákladních vozů podařilo zprovoznit.
Plán ukrajinské protiofenzívy se změnil: Ukrajinské síly totiž narazily na nečekaně důkladné ruské obranné linie a tvrdý odpor ruských vojsk.
V Bulharsku je spor kvůli pomoci Ukrajině: Prezident vetoval dodávku obrněnců, parlament ale slibuje, že ho přehlasuje.
V týdnu se oteplí: Přes den bude v průměru kolem nuly, noci zůstanou mrazivé. Má dál sněžit, v nížinách mohou být srážky i smíšené.
Piráti budou volit vedení: Europoslankyně Markéta Gregorová získala nominaci k souboji s Ivanem Bartošem o vedení Pirátské strany.
Burgum se neuchází o post prezidenta: Republikán jen pár dní před další debatou odstoupil z amerického prezidentského klání.
Koruna oslabila k oběma světovým měnám: K euru si pohoršila o sedm haléřů na 24,42 Kč/EUR a k dolaru ztratila 11 haléřů na 22,58 Kč/USD.
Kamion uvázl na přejezdu: Provoz je omezený na železničním úseku Skuteč - Čachnov.