Předplatit Deník
Přihlásit

Právě teď

Poslední zahraniční cesta: Slovenská prezidentka Čaputová přijela do Prahy. Přijal ji prezident Pavel.
Jaké požadavky má Boris Pistorius: Německý ministr obrany chce, aby mladí muži povinně vyplňovali odvodní dotazník.
Budou zavedeny dočasné hraniční kontroly: A to po dobu konání mistrovství Evropy ve fotbale v Německu ve dnech 14. června až 14. července.
Výsledky české části evropských voleb: Byly vyhlášeny ve Sbírce zákonů. Od 13. do 22. června je bude možné napadnout u Nejvyššího správního soudu. Otevřeně podporoval palestinské teroristy: Soud v Ostravě jej potrestal. Česko pořídí až 77 nových tanků Leopard 2A8: Konkrétně za 52 miliard korun, řekl Fiala. Připojí se tak k německému nákupu. Leopardy armáda už má, ale starší. Hromadná nehoda jedenácti aut v Praze: Provoz v Bubenečském tunelu je zastaven.
Česká fotbalová reprezentace posílena: Pro mistrovství Evropy ji doplnil Petr Ševčík. Záložník pražské Slavie nahradil na soupisce zraněného Sadílka.
Nehoda šesti osobních a jednoho nákladního auta: Uzavřela ve směru na Troju Dejvický a Bubenečský tunel v Praze. Podle policie nebyl nikdo zraněn.
Poslanci navrhují v Ústavě zakotvit ochranu zvířat: Souhlasí s tím 63 % Čechů, ukazuje průzkum agentury Focus.
Sundání kondomu bez souhlasu partnerky: Může to být trestný čin, uvedl ÚS. Zda kvůli tomu půjde Feri znovu před soud, se teprve ukáže.
Část kauzy exposlance Dominika Feriho: Policie chybovala, když ji odložila. Ústavní soud se zabýval stížností pěti žen, vyhověl ale jen jedné z nich.
Vzdušný útok na Ukrajinu: Země hlásí zničení 29 z 30 střel a dronů, které na ni vyslali Rusové.
Letoun poslouží k výcviku budoucích českých pilotů: Aero Vodochody představilo při letu první stroj L-39NG vyrobený pro LOM Praha.
Shození německého turisty z hradeb Špilberku: Daniel Madarász ze Slovenska si odpyká trest 10,5 roku. Trest mu potvrdil vrchní soud.
Drama u školy v Ronově nad Doubravou: Muž s nožem skončil na psychiatrii. Sněmovna nedokončila schvalování korespond. volby: Debatu opět provázely opoziční výtky. Jednání bude pokračovat v pátek.
Novým trenérem fotbalistů Slovácka se stal West: Dvaačtyřicetiletý kouč přechází k prvoligovému A-týmu od dorosteneckého výběru.
Zastávka Pardubice–centrum je v provozu: Osobáky z/do Chocně na ní však nestaví. Paličkou na maso málem zavraždil expartnerku: Za pokus o vraždu a další trestné činy stráví ve vězení osmnáct let.
Na úbočí Studniční hory zmizelo sněhové pole: Mapa republiky v Krkonoších odtála zhruba o měsíc dříve než loni.
Hradec Králové zahájil prodej fotbalového klubu: Zájemci se mají hlásit do září.
Rozhodnutí senátního ústavně-právního výboru: Podpořil kandidaturu právníka a sociologa Přibáně a Langáška z Nejvyššího správního soudu na ústavní soudce.
Střelba na Filozofické fakultě UK: Lidé, kteří mají status poškozených v trestním řízení, už mohou nahlížet do trestního spisu, uvedla policie.
Česká pošta prodala svoji bývalou pobočku: V e-aukci, a to v centru Olomouce. Cena? 130,5 mil. Kč. Majitel bude zveřejněn po zápisu do katastru nemovitostí.