deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Výsledky voleb už jsou ve Sbírce zákonů: Od zítřka tak začne plynout 7denní lhůta, v níž bude možné výsledky napadnout u Nejvyššího správního soudu.
Pozor při řízení: Sněžení a prudký vítr komplikuje dopravu. Na Vysočině už několik řidičů nezvládlo nebezpečné silnice a bouralo.
Česká ekonomika loni stoupla o 2,5 procenta: Růst zpomalil, předloni činil 3,5 procenta. Ve čtvrtém čtvrtletí meziroční růst HDP zpomalil na 0,4 % z 1,5 %.
České zásoby plynu se daří plnit: S plynem na tom jsme lépe než loni, ale šetřit musíme, sdělil Síkelův náměstek.
Británie si dnes připomíná třetí výročí Brexitu: Podle Sunaka je brexit obrovskou příležitostí pro růst a Británie využila řadu příležitostí, které jí přinesl.
Uzavřená silnice minimálně do 12:00: Úsek silnice č.II/311 Šerlich-Orlické Záhoří je kvůli silnému větru uzavřen. Hrozí spadnutí stromů na silnici.
Lavinové nebezpečí v Krkonoších stoupá: Zítra by mohlo stoupnout z druhého na třetí stupeň z pětibodové škály.
Poslední rozloučení s Petrem Hoškem: Lidé se dnes odpoledne mohou ve strašnickém krematoriu rozloučit se zpěvákem a kytaristou punkrockové skupiny Plexis.
Podvody s půjčkami se škodou přes milionu korun: Olomoucký vrchní soud dnes začne projednávat případ Jiřího Večeře známého z kauz lehkých topných olejů.
Zima komplikuje dopravu: Silnice na Vysočině jsou sjízdné jen se zvýšenou opatrností kvůli nočnímu sněžení a větru.
Obavy Číny: Čínské ministerstvo zahraničí je silně nespokojeno s tím, že si Petr Pavel telefonoval s tchajwanskou prezidentkou.
Program nového prezidenta: Petr Pavel by se měl dnes sejít s ministrem vnitra Rakušanem a poradcem pro národní bezpečnost Pojarem.
Vznik koalice: O něm budou dnes jednat týmy SPOLU, Pirátů a STAN na pražském magistrátu.
Za vyšší platy: Zaměstnanci jihokorejské továrny Nexen Tire u Žatce zahájili neomezenou stávku.
Konec amerických technologií v Huawei: Americká vláda zastavila vydávání povolení pro prodej technologií čínské firmě.
Prověrka reklamy na Čapím hnízdě se protáhne: Stanjurovi podřízení musí zkontrolovat přes 6 000 souborů a 10 gigabytů dat. PVše by měli projít do konce března.
Nově zvolený prezident nezahálí: Petr Pavel chce jmenovat do generálské hodnosti ředitele BIS Michala Koudelku.
Je čas vysvědčení: Zhruba milion žáků základních škol a 463 000 studentů středních škol si dnes převezme své pololetní vysvědčení.
Ideální sněhové podmínky v Jeseníkách: Zatím jde o nejlepší podmínky od začátku zimy. Řidiči můžou mít kvůli zájmu problém zaparkovat. Další úspěch v boji proti drogám: Náchodští kriminalisté zadrželi 25letého muže, který od dubna loňského roku vyráběl a distribuoval pervitin.
Podle odborníků Babiš z politiky neodejde: Nic nenaznačuje, že by zmizel. Je vytrvalý jako Berlusconi, řekl politolog Kopeček iRozhlasu.
Jak si poradit s následky sedací práce: Vědci z Kolumbijské univerzity v USA zjistili, že nejlepším lékem je pětiminutová chůze každou půlhodinu.
Porod v rychlovlaku: Na cestě z Francie do německého Stuttgartu se narodil chlapes, jmenuje se Felix. Matka i dítě jsou v pořádku.
Sněžná kalamita na Liberecku: Zavřená zůstává pro kamiony silnice 10 na Harrachov. Silný vátr a sněžení úklid sněhu komplikuje.
Pomoc Ukrajině: Brazílie nedodá Ukrajině munici pro protivzdušné systémy Gepard a tanky Leopard. Lula chce vyjednávat o míru.