Tápete po události, která zabaví celou rodinu? Zajděte na Bezva Fest! Děti si zatančí na oblíbené písničky, zaskotačí si na skákacím hradě či kolotočích, ti nejmenší se můžou zúčastnit třeba závodu batolat. Dospělí si dají skvělé občerstvení a užijí koncerty.

close Bezva Fest - desítky atrakcí i nejdelší nafukovací překážková dráha v Česku. Mini zoo pro milovníky zvířat. A také game zóna s počítačovou hernou, virtuální realitou, simulátory a herními konzolemi. info Zdroj: Se svolením festivalu zoom_in Bezva Fest - desítky atrakcí i nejdelší nafukovací překážková dráha v Česku. Mini zoo pro milovníky zvířat. A také game zóna s počítačovou hernou, virtuální realitou, simulátory a herními konzolemi.

Naučit děti prostřednictvím deskových her prohrávat je velkou výhodou do jejich dalšího života:

Hromadu zábavy nabízí největší český rodinný festival, který zamíří 8. června do Plzně (OC Plaza) a 15. června do Litoměřic (Střelecký ostrov). Akce je celodenní a startuje v 10.00 hodin.

close Bezva Fest - zážitek, na který budete dlouho vzpomínat! info Zdroj: Se svolením festivalu zoom_in Bezva Fest - zážitek, na který budete dlouho vzpomínat!

I na posledních dvou zastávkách festivalu na vás budou čekat naše milé hostesky s dětskými moderátory a můžete se stát součástí obsahu Deníku v rubrice Miminek. Nenechte si ujít to nejzajímavější ze světa maminek, tatínků a jejich potomků.

Omalovánky mají pro rozvoj dítěte mnoho výhod:

„Polovina Bezva Fest Tour 2024 je za námi. Děkujeme všem návštěvníkům, rodičům a především nadšeným dětem. Vaše nadšení je pro nás hnacím motorem být stále lepší a lepší. Díky vám můžeme rok od roku růst a růst, a přinášet tak více radosti,“ říkají organizátoři festivalu Bezva Fest.

Odebírejte náš newsletter Moje rodina a dozvíte se o dalších bezvadných tipech, jak zabavit děti ve volných dnech.

Letní festivaly pro děti:

Bezva Fest Plzeň 8. června

Bezva Fest Litoměřice 15. června

Fesťáček Liberec 22. června

Zpátky v čase Znojmo 22. června

Karpaty Fest Slavičín u Luhačovic 28. - 30. června

Zpátky v čase Třebíč 29. června

Třebsinské zvonění Třebsín 5. - 6. července

Pohádkový festival Kyjov 21. července

Kinderland Havířov 10. srpna

Fesťáček České Budějovice 14. září