TÉMA

Baník Karviná

Vše okolo házenkářského klubu HC Baník Karviná a karvinského handbalu celkově.

Házenkáři odstartovali druhou část porážkou

Karviná – Otestovali si brněnské prostředí. Karvinští házenkáři hráli v Brně 12. kolo extraligy a prohráli. Za týden a půl je čeká v jihomoravské metropoli ještě pohárová odveta.

Házenkáři zvládli úvodní čtvrtfinále

Karviná /FOTO/ – První ze dvou čtvrtfinále Českého poháru proti Brnu handbalisté Karviné zvládli.

Bitva jako hrom. Ale Baník prohrál

Karviná /FOTO/ – Šlágr posledního „podzimního“ kola extraligy házenkářů pro sebe rozhodla pražská Dukla, která porazila karvinský Baník 39:32.

Dorosty v Praze nezabraly

Karviná - Také soutěže mladých házenkářů zakončily kalendářní rok 2017. Dorosty karvinského Baníku prohrály v Praze s Duklou. Odvetná utkání začnou až v příštím roce, 17. února 2018.

Na Duklu pro body?

Karviná – Házenkáři Karviné zažijí v sobotu pravé vyvrcholení první poloviny základní části. Čeká je výjezd k tradičnímu rivalovi – pražské Dukle.

V poháru s Brnem

Karviná – Házenkáři Karviné si ve čtvrtfinále domácího poháru zahrají s Brnem.

Házenkáři si nedělali problém

Karviná – Extraligoví házenkáři karvinského Baníku se zase dotáhli na špici tabulky. Po výhře nad strakonickým nováčkem ztrácejí na lídra ze Zubří už jen bod.

Házenkáři Baníku na Zubří nevyzráli

Karviná – Po středečním poháru se házenkářské týmy Karviné a Zubří střetly v rámci extraligy na valašské půdě. Tentokrát se mohli radovat Zubřané.

Vysoké prohry dorostenců

Karviná - V devátém kole nejvyšších soutěží mladých házenkářů zajížděla karvinská družstva do Rožnova, kde hrají svá mistrovská střetnutí celky Zubří. Starší i mladší dorostenci Baníku vysoko prohráli.

To bylo drama! Házenkáři postupují

Karviná – Kdo nebyl, prohloupil. Osmifinále Českého poháru házenkářů v Karviné nabídlo nebývalé drama s vyvrcholením v sedmičkovém rozstřelu.

Miroslav Nedoma: Nečekal jsem, že budu tolik hrát

Karviná – Letní posila karvinských házenkářů z Litovle, křídelník Miroslav Nedoma, zatím mile překvapuje.

Házenkáři už jsou druzí

Karviná /FOTO/ – Zápas o druhé místo mají za sebou, o víkendu je čeká zápas o to první.

Házenkářské derby pro Baník

Karviná – Regionální derby házenkářů ovládli hráči karvinského Baníku, kteří rozhodli o výhře ve Frýdku-Místku už v první půli.