VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Havířovské zastupitelstvo

AKTUALIZOVÁNO

V Radosti v pondělí rokovali havířovští zastupitelé

Ve velkém sále KD Radost se v pondělí ve 13 hodin sešli členové havířovského zastupitelstva.

AKTUALIZOVÁNO

Havířovští zastupitelé rokovali v Radosti

Sbor zastupitelů města Havířova se v pondělí odpoledne sešel ve velkém sále KD Radost. 

AKTUALIZOVÁNO

Havířovští zastupitelé schválili rozpočet

Havířov - V Kulturním domě Radost se v pondělí sešli havířovští zastupitelé. Deník jednání sledoval a článek průběžně aktualizoval. 

AKTUALIZOVÁNO

Primátorem Havířova byl podle očekávání zvolen Daniel Pawlas

Ve velkém sále Kulturního domu Radost se v pátek sešli zastupitelé zvolení v nedávných komunálních volbách. Hlavním úkolem byla volba nejvyššího vedení města. Deník jednání sledoval a zpravodajství z něj průběžně aktualizoval. 

AKTUALIZOVÁNO

Omezení výkupu šrotu schválili i Havířovští

V Kulturním domě Radost se v pondělí odpoledne konalo zasedání městského zastupitelstva. 

Primátor Osmanczyk: Když zastupitelé nehlasovali, překvapilo mě to

Havířov /ROZHOVOR/ - Zastupitelé města na svém posledním zasedání nepřijali usnesení ve věci odkoupení areálu Merkur, který slouží jako problémová soukromá ubytovna. Usnesení nebylo přijato, protože část jich vůbec nehlasovala. 

AKTUALIZOVÁNO

Havířovští zastupitelé nekoupili ubytovnu Merkur. Zatím

Havířov - Ve velkém sále KD Radost v pondělí jednali členové havířovského zastupitelstva. 

Koupit Merkur? I Bivoj? Zastupitelé nejsou jednotní

Havířov - Poté, co sešlo z jednání o odkoupení hotelového domu Impuls v Prostřední Suché, se město pokouší pokračovat v jednání o odkupu Merkuru v Podlesí a restaurace Bivoj na sídlišti Šumbark. Názory zastupitelů ale rozhodně nejsou jednotné.

AKTUALIZOVÁNO

V Radosti v pondělí jednali havířovští zastupitelé

Více než 60 bodů měli v programu zastupitelé města Havířova, kteří se v pondělí odpoledne sešli v KD Radost. Jednání jsme sledovali a zpravodajství průběžně aktualizovali. 

Zastupitelé mají problém: udal je anonym

Havířov - Policie prověřuje anonymní oznámení na protizákonné hlasování havířovského zastupitelstva o ukončení nájemní smlouvy pro nezahájený projekt stavby obytného komplexu Atrium. Některé informace už si na magistrátu už zjišťovala.

Havířovští zastupitelé zasedali v Radosti

Ve velkém sále KD Radost se konalo zasedání městského zastupitelstva. Jeho průběh Deník sledoval a zpravodajství průběžně aktualizoval. 

Zastupitelé jednali o ubytovnách, Bivoji i rozpočtu

Havířov - Ve velkém sále KD Radost se v pondělí odpoledne sešli členové městského zastupitelstva. Jednání jsem sledovali a zpravodajství průběžně aktualizovali.  

Zastupitelé budou jednat o koupi Merkuru a Impulsu

Zastupitelé města Havířova se v pondělí odpoledne sejdou ve velkém sále KD Radost. V programu mají vedle rozpočtu pro příští rok také návrh na koupi sociálních ubytoven Merkur a Impuls.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT