více >>

Havířov rozzáří Živá Hlavní

Akce již skončila

Pokud chcete zažít Havířov znovu jinak, vydejte se v pátek 17. května večer do centra města a užijte si promenádu slev i výhod v atmosféře unikátního pouličního programu.
Pět desítek obchodů, kaváren a restaurací na Hlavní třídě a okolí nabídnou až padesátiprocentní slevy, zdejší ulice ožijí programem pro velké i malé návštěvníky.
Program začne již v šest hodin, bude probíhat až do desáté večerní a do té doby budou otevřeny i obchody, které nabídnou slevy a výhody. Ze Šumbarku až na Dlouhou třídu dopraví zájemce zdarma kyvadlový autobus. Speciální večer připravily rovněž kavárny a restaurace, nebude chybět ani přehlídka havířovských minipivovarů.
V doprovodném programu je připravena show cirkusáků, klaunů a pouličních muzikantů, vystoupí zpěvák roku 2018 David Stypka nebo finalista českého kola soutěže Eurovision Tomáš Boček. Děti budou mít kolotoče zdarma, vyzkoušejí si i srdcové dílničky. Na pódiu na náměstí Republiky se představí komik Miloš Knor a písničkář Pokáče. Celkem 48 programových bodů se odehraje na 12 místech na dvou kilometrech Hlavní a Dlouhé třídy.

17. 5.  (18:00–23:00)
Havířov
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ