více >>

Karvinské kulturní léto bude hostit kapely i divadla

Akce již začala

Letošní léto si v Karviné užijí nejen milovníci hudby, ale také divadla. Stejně jako v minulých letech připravili pracovníci městského domu kultury pro všechny kulturní nadšence program plný koncertů a her, které jsou určeny jak pro mladé, tak i starší publikum. Akce se konají o víkendech v období od 7. července až do 28. srpna.
Divadelní představení budou moci diváci na Masarykově náměstí zhlédnout o prázdninách hned čtyřikrát. Vystoupí například Divadlo M s hrou Klauni na cestách nebo karvinský divadelní spolek K.V.A.S. s inscenací Projekt N.A.D.Ě.Ž.D.A. s futuristickým dějovým motivem. Především pro děti pak budou pohádky O veselém království a Vodnická pohádka.
Hudební vystoupení pojmou letos široké žánrové spektrum, budeme moci slyšet interprety od cimbálovky až po směs popu a funku. První zmíněný žánr zastoupí například cimbálová muzika Opavští hudci, druhý pak kapela Windy z Ostravy. Dále bude možné slyšet folkrockové Lesanten, a capella seskupení Intonic, známé poprockové frýdeckomístecké Dolls In The Factory nebo bluegrassové Red And White.
Veškeré koncerty a divadla začínají vždy v 17 hodin, s výjimkou představení Projekt N.A.D.Ě.Ž.D.A., které začne ve 20 hodin. Změna programu vyhrazena.

od  7. 7.
do  28. 8.
Karviná
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ