více >>

Těšín v zajetí rocku

Akce již skončila

Pořádnou portu tvrdé muziky v podání českých i polských kapel nabídne 5. ročník hudebního festivalu Rockování nad Olzou. Jako první se na pódiu v parku Adama Sikory objeví česká hardcore-crossoverová kapela Forrest Jump z jihomoravských Bučovic, vedená zpěvákem Pepou Michálkem. Hned po nich nastoupí legendární česká hard-rocková kapela Doga a poté to rozjede ostravská kapela AC/CZ, nejsvěžejší AC/DC revivalová kapela, kritiky uznávaná jako nejlepší revival v ČR. Následovat bude kultovní metal-crossoverová kapela Cocotte Minute, která se od svého návratu na scénu nachází ve vrcholné formě a řadí se mezi absolutní špičku nejen v rámci svého žánru ale i celé české klubové scény.
Festival poctí svým vystoupením také kapela Illusion z přímořského města Gdaňsk, která je legendou polského rocku. Rockovou atmosféru na závěr ještě více rozvášní legenda polského heavy a trash metalu kapela Hunter, která přijede až od litevských hranic.
Mocný zpěv, dunění bubnů a řev elektrických kytar se z parku začne ozývat ve 13.30 hodin. Vše bude na správnou míru uvádět ostřílená moderátorka rádia Čas Rock Hanka Outratová.

17. 8.  (13:00–23:00)
Český Těšín
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ