Hlavním magnetem jubilejního odpoledne byla populární patnáctiletá pop-rocková zpěvačka Ewa Farna se svou kapelou. Opět se zaskvěla nejen svým pěveckým potenciálem, ale i temperamentem a mladickou bezprostředností. V jejím repertoáru ani tentokrát nechyběla písnička Měls mě vůbec rád, se kterou se stala idolem mnoha mladých lidí.

Zpěvaččini obdivovatelé ji nejen tleskali, ale společně s ní si i zanotovali. „Zpívalo se mi velmi dobře, publikum bylo skvělé a také počasí a sluníčko nám přálo,“ pochvalovala si Ewa Farna bezvadné divácké prostředí po hodině a půl dlouhé pěvecké šňůře. Pak za obrovského zájmu pokračovala autogramiádou. „Písničky se nám líbily. Dobře jsme se bavili,“ řekla mluvčí malé skupinky náctiletých Katka Kozubková.

Úspěch slavily i další programové bloky. Rapem zahájil Lil seint z klubu Valdocco a Battle Free. Poté předvedly své umění taneční hip hopové celky ze střediska Don Bosko, Míša Nováková a Markéta Stavinohová, Crazy extreme group a Miroslav Demeter. Do varu dostal hlavně teenagery havířovský Khomator + DJ Vencza, ostravský Serial Info a opavský Ryes + Hoz. Na závěr vystoupil Fireshow eXtremeFlamers. „Bylo to fajn. Hip hop neměl chyb,“ poznamenala za své ratolesti Kateřina Matlochová.

K volné zábavě posloužil stolní fotbálek a k perfektní atmosféře přispělo bohaté občerstvení a také sladké koláče. „Byla to předposlední zastávka našeho jubilejního putování. Mám radost, že všude vládla dobrá nálada. Děti si přišly určitě na své,“ řekl závěrem vydařeného dne ředitel církevního střediska Jindřich Honěk. Pořad moderoval Jirka Jekl.