Jako jeden z finalistů zaujal nejvíce diváků svým výtvorem v podobě propracovaného kopulovitého drdolu a získal ocenění publika. „Že dostaneme v Praze cenu publika, jsme opravdu nečekali. V sále bylo přítomno kolem sedmi set hostů z branže i mimo ni, kteří navíc nejsou na rozdíl od poroty ničím ovlivněni. O to více si vážíme toho, že se při tak velké konkurenci většina z nich rozhodla hlasovat právě pro nás," svěřil se Jaroslav Kožušník.

Odborná porota během letních prázdnin vybírala z několika set fotografií účesů. „Už samotná účast ve finálové desítce je velkým úspěchem. Dali jsme do toho opravdu všechno, proto jsme byli trochu zklamaní, že porota na rozdíl od publika naši práci tolik neocenila,“ dodala vizážistka Pavla Babišová, která se postarala o extravagantní líčení.

Celou show moderoval Leoš Mareš a v porotě zasedla krom špičkových kadeřníků taková jména jako návrhářka Beáta Rajská, přední český fotograf Robert Vano či slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová.

Jaroslav Kožušník není v soutěži Wella Trend Vision žádným nováčkem. Před třemi lety, kdy se soutěže účastnil poprvé, se mu podařilo získat hned první cenu a putoval se svým účesem na světové finále do Londýna.

„Přestože je příprava na soutěž velmi náročná a to jak z hlediska času a energie, tak i financí, účastním se každý rok, takže do toho půjdeme i příště. Rád bych se ještě jednou podíval na mezinárodní finále," nastínil své plány do budoucna Jaroslav Kožušník.

Jeho JMstudio letos navíc získalo titul "eurosalon", který uděluje společnost Wella vybraným salónům na základě přísných kritérií jako jakýsi punc špičkové kvality poskytovaných kadeřnických služeb.

ZUZANA KLUSOVÁ