V neděli 16. června od 17 hodin předvedou stávající tanečníci a tanečnice, co všechno se už stihli naučit v programu pod názvem Tančíme s tanečním klubem Arabesque, na který se mohou přijít podívat zájemci i příznivci tance či ti, kdo právě zvažují, do jakého volnočasového kroužku příští rok zapsat své ratolesti.

Členové klubu působící již desátým rokem při Městském domě kultury v Karviné představí v programu výsledky své poctivé celoroční práce a ve zhruba devadesátiminutovém programu odprezentují všechny své věkové kategorie.

K vidění budou aktuální choreografie včetně těch, s nimiž nedávno úspěšně vystoupili na soutěži Dance Revolution v Přerově, odkud se karvinští tanečníci vrátili se třemi zlatými a dvěma stříbrnými medailemi.

Taneční klub Arabesque je vhodný pro děti a mládež. Zaměřuje se zejména na výuku tanečních stylů show, jazz a modern dance, které vycházejí ze základů baletu. Jedná se o tanec vyjadřující náladu, pocit, myšlenku. Důraz je kladen na správné držení těla, zvětšení flexibility těla a pohybového rozsahu. Aktuálně jsou v rámci TK Arabesque otevřeny čtyři věkové kategorie pro děti od 3 do 15 let.

Vstupenky v ceně 140 Kč (děti a mládež do 15 let 70 Kč) zakoupíte v předprodeji v pokladnách Městského domu kultury Karviná a kina Centrum Karviná a také on-line na stránkách www.medk.cz, kde rovněž naleznete další informace.