Ten v těchto dnech rozprostřel své šapitó v areálu výstaviště Černá louka a už dnes v 17 hodin zahájí členové cirkusu své první dvouhodinové vystoupení v moravskoslezské metropoli. „Návštěvníci se mohou těšit na celkem patnáct různých vystoupení. Určitě by si neměli nechat ujít vystoupení berberských lvů. Také velšští poníci dokáží zaujmout. Nesmím zapomenout ani na jedinečnou kombinaci zvířat, kdy se během jednoho představení objeví na jevišti indické opice společně se psy,“ sdělil Milan Pintér, produkční cirkusu, s tím, že Carini je jediný cirkus v České republice, který má toto vystoupení v repertoáru.

„Diváci nebudou ochuzeni ani o několik zábavných vystoupení klauna Fugína včetně laserové show,“ doplnil Pintér. Termíny začátků představení jsou ve všední dny od 17 hodin, v sobotu od 15 a v neděli od 14 hodin. Vstupné se pohybuje od sta do dvou set korun, podle kvality místa. Děti do tří let mají vstup zdarma.

Cirkus, který založili v roce 2001 nositelé slavných cirkusových jmen Arnošt Aleš a František Navrátil, bude dále putovat po kraji. Z krajské metropole čeká na členy cirkusu stěhování do Havířova. Tam se bude cirkus prezentovat v areálu sportovní haly od 17. do 21. října. Turné pak zakončí na přelomu října a listopadu ve Frýdku-Místku v areálu TJ Slezan.