Představovat blíže Jeffa Langtona aka Moving Fusion by bylo nošením dříví do lesa. Jednak už byla možnost jej vidět v Ostravě živě, jednak pouze úplný drum and bassový ignorant nemůže znát tuhle legendu, která do značné míry změnila tvář celého žánru. Původně dvojčlenný projekt o sobě dal vědět nejprve pod názvem Outta Dynamics na labelu Trouble On Vinyl. Následovala změna jména a přestup do tábora Ram Records, odkud na konci devadesátých let začali válcovat scénu těžkotonážními peckami jako Turbulence, Beginning či Sex Drive. Od té doby vyšlo pod hlavičkou Moving Fusion kromě řady singlů také LP Start Of Something anebo EP Atlantis a oba členové projektu (kromě Jeffa Langtona také Daniel Sparham) se stačili etablovat jako djové. Postupem času se Moving Fusion jako producentské duo rozpadli. Daniel Sparham se začal věnovat vlastní produkci pod názvem Sparfunk a trademark Moving Fusion zůstal Jeffu Langtonovi. V poslední době stále úspěšně spolupracuje s dalšími kumpány z okruhu Ram Records jako jsou Shimon a Eddy Woo a věnuje se hodně remixům.

Tím, kdo v Andym C vzbudil touhu být DJ, byl Scott Bourne neboli Red One. Počátkem 90. let pořádal v Londýně party, na kterých se hrálo to, co doma Andy poslouchal. Když Andymu zazářila očka při představě se stát DJem a ovládat tančící dav, zařídil mu první hraní na své akci a pak i domluvil vystoupení na velké, opravdové party. Red One, kromě toho, že sám hraje, je především velmi schopný obchodník a manažer -¬ dnes se stará o chod labelu RAM, u něhož stojí už od počátků.

JB začínal jako hiphopový DJ a s rapperem Mr Juniorem tvořili projekt s názvem Heist. Později začal studovat zvukové inženýrství na Sandwell College a postavil si své studio. Ovlivněn svými spolužáky, začal pronikat do Rave/Hardcore scény. JB, hladový po produkci, potkal a začal tvořit s Timem Talorem & DJ Taktixem a vydávat na londýnském Focus Records. Následně si JB otevřel svůj Vinylshop a zároveň rozjel svůj vlastní, dnes již takřka legendární label Back 2 Basics Recordings. B2B vinylshop se stal místem, kde se setkávaly kapacity z řad DJ´s a producentů. Jedni z řad jeho zákazníků byli i Ascend & Ultravibe, se kterými později vyprodukoval klasiku Dred Bass, které se následně prodalo 50 tisíc kopií a vystřelilo B2B mezi přední labely. Nápor JBho releasů ho katapultoval mezi přední DJ/producety a začal vystupovat po celém světě. JB se vrací se svým prvním releasem v roce 2007 a hned sklízí úspěchy v podobě tří Grooveriderových rewindů na Radiu 1 a hromady skvělých reakcí přes Goldieho až ke Krustovi.

DJ Spice reprezentuje barvy labelu Back2Basic již od roku 1994. Je ceněna jako “number one” žena producentka ve hře zvané drum and bass. Již čtyřicet releasů na kontě, včetně tracků jako jsou Step off, Dynamite, Me myself and I či novinek jako Steel brothers a Nasty bass. Již jedenáct let zkrášluje stránky magazínu Mixmag, Knowledge a Atm. DJ Spice je prostě jedna z nejvíc sexy a vyhledávaných žen DJ na celém světě.

MC Junior Red již po deset let předvádí své schopnosti. Začínal jako dvorní MC Dje Frictiona a doprovázel ho jak na parties v Británii či Evropě, tak i v prestižních rádiových pořadech. Později se stal rezidentem mnoha akcí v Londýně, Brightonu, Leedsu, Nottinghamu či Plymouthu. Také vystupoval na prestižních akcích jako One Nation, Gatecrasher, T.O.V. , Renegade Hardware, Sonar Festival, The Essential Festival - London and Brighton a DnB worldwide.com. V roce 2000 se přidal ke kolektivu Urban Agency pod jejíž záštitou procestoval půlku světa. Mimo jiné se věnuje i sólové hudební kariéře.
Za pěkného počasí se akce bude konat pod širým nebem, v opačném případě v podzemních garážích. Vstupné činí 200 korun v předprodeji (Cafe de la Ostrava, Klub Klid, Titty Twister) a 250 korun na místě.

Návštěvníci se tradičně mohou těšit na skvělý sound, videoprojekci a lasershow.