Zítra se od 19 hodin na zimním stadionu představí kapela Monkey Business včele se zpěvákem Matějem Ruppertem a jeho černošskou kolegyní Tonyou Graves a skupina Priessnitz. Vystoupení obou formací je náhradou za první den Havířovských hornických slavností, kdy musel být program kvůli nepřízni počasí zrušen. Městské kulturní středisko nechtělo Havířovany připravit o koncert těchto dvou kvalitních kapel, proto se rozhodlo zajistit náhradní termín jejich vystoupení. Vstupenky jsou kzakoupení pouze vden koncertu vpokladnách u Víceúčelové haly. Cena lístku je stejná, jako měla být na slavnostech, tedy 50 korun.

 

Ve čtvrtek pak zimní stadion přivítá velkolepý Galakoncert, který se koná u příležitosti slavnostního otevření nově zrekonstruovaného Kulturního domu Radost. Městské kulturní středisko si pro tuto významnou chvíli pozvalo opravdu významné hosty. Podruhé společně do Havířova zavítají nestárnoucí ikony české popové scény Karel Gott a Helena Vondráčková. Aby toho nebylo málo, program ještě doplní 4TET sJiřím Kornem a orchestr Boom Band. Moderátorem slavnostního večera bude herec a bavič Petr Rychlý.

 

Cena vstupenek činí 150, 200 a 250 korun a jsou kzakoupení vKulturním domě Petra Bezruče, KD Leoše Janáčka, ve Společenském domě a vKině Centrum.