Tomáš Klus se v klipu spojil s herečkami a herci Městských divadel pražských. Partnerkou je mu krásná Kateřina Marie Fialová, známá těž z prken Národního divadla moravskoslezského, stejně jako ze seriálu Ordinace v růžové zahradě. Hrají zde také původem karvinský talent Kryštof Krhovják, Nina Horáková, Radim Kalvoda, Hanuš Bor a další. 

Podívejte se na videoklip k nové písni Tomáše Kluse a divadelníků Vánoční čas

Zdroj: Youtube

Přišel k nám čas vánoční, náš jediný divák - tak začíná píseň Vánoční čas, kterou zpěvák původem z Třince pro Městská divadla pražská napsal. Jak se dále píše v textu ke klipu na youtube.com, text i videoklip k písni odkazují ke zvláštní situaci, ve které se už od března nachází divadla, hudební kluby a celá živá kultura vůbec.

Poslední příležitost dát hlas! Vyberte NEJKRÁSNĚJŠÍ VÁNOČNÍ STROM v kraji

„S krátkou přestávkou v září jsou naše divadla pro diváky zavřená už téměř osm měsíců a i přesto, že stále zkoušíme, vydáváme knihy, pracujeme na vzdělávacích programech nebo streamujeme, naše hlavní a nejdůležitější činnost, představení před živým publikem, nám všem velmi chybí,“ říká Daniel Přibyl, ředitel Městských divadel pražských. Tomáš Klus k tomu dodává: ”Ježíšku náš lidi naděl, do klubů a do divadel.”