„Objel jsem si několik recitálů jenom s kytarou a trumpetou a zjistil jsem, že to hrozně funguje. Říkali jsme si, že tohle je taky forma, jak se jim svým způsobem přiblížit a ukázat se jako obyčejná parta kluků,“ řekl frontman kapely Richard Krajčo.

Večery by přitom neměly mít jednotnou strukturu, bude se totiž jednat o kombinaci koncertu s talk show a jejich program bude založen na improvizaci. Krajčo si již totiž dříve na recitálech vyzkoušel, že mu stačí nejprve si s posluchači jen tak povídat a po čtvrthodině večer dostane spád. Během večerů navíc s posluchači probíral tolik důležitých věcí, že se mu způvodní hodiny protahovaly až na tři. „Skončí to vždycky až potom, co už se nemáme na co zeptat, co už všechno víme, už jsme se dostatečně vysmáli a máme pocit, že už můžeme jít domů,“ vysvětlil Krajčo. První koncert se uskuteční v Havířově, odkud kapela pochází. „Začínat budeme v podstatě tam, kde jsme začínali ve zkušebně, jenom o patro výš,“ uvedl Krajčo, který si pečlivě vybral také dějiště závěrečného pražského koncertu turné. „Budeme končit ve Stavovském divadle, což je pro mě takové symbolické, protože to je scéna Národního divadla, takže končím taky doma,“ prohlásil.

Přestože Krajčo má právě divadelní prázdniny, letos mu čas na odpočinek nezbyl. Společně s kapelou si naplánoval vystoupení na celé řadě festivalů v Česku i na Slovensku a má za sebou natáčení tří nových písní na chystané album. Věnuje se přitom i své herecké profesi. „Ještě točím třetí řadu Nemocnice na kraji města, takže práce mám docela dost a prázdniny jsou v nedohlednu,“ dodal.